ru ua

Квартира Лещенка: у мережу виклали дивовижний договір купівлі-продажу

Квартира Лещенка: у мережу виклали дивовижний договір купівлі-продажу Колаж: Скандал із Лещенко (rbc.ua)

Адвокат звернув увагу на непрозорість походження коштів на квартиру нардепа і наявність у народного обранця рахунку в "Сбербанку"

Згідно з договором купівлі-продажу Сергій Лещенко є власником всіх перерахованих за дорогу квартиру коштів, а не частини. Про це заявив адвокат Олексій Шевчук, опублікувавши скан-копії договору.

"Лещенко Сергій Анатолійович (покупець) довів до відома директора ТОВ "Компанія з управління активами "Промислові інвестиції" Паршакова Олександра Євгеновича, що на момент підписання цього договору він у шлюбі не перебуває та ні з ким не проживає однією сім'єю без укладення шлюбу, грошові кошти, витрачені на покупку квартири, є його особистою власністю", - йдеться в договорі

Пост про реформатора - Сергія Лещенка Як Сергій хату в Києві придбав . Гарно бути депутатом . А от і договір на хату Се...

Опубліковано Alexey Shevchuk 6 вересня 2016 р.

При цьому, за словами самого Лещенка, половина суми на квартиру - це позика від засновника "Української правди" Олени Притули терміном на 10 років". Ще частину коштів - його заощадження як колишнього співвласника ресурсу "Українська правда", а решта - гроші його дівчини, відомого DJ Анастасії Топольської, яку він обіцяє вказати у своїй декларації за підсумками 2016 року.

1) Люди, які мене знають, можуть підтвердити, що я досить скромний у життєвих проявах. Я дев'ять ять років їздив на одному...

Опубліковано Сергієм Лещенко 6 вересня 2016 р.

У свою чергу, Анастасія Топольська у Facebook пояснила, що співвласницею квартири не змогла стати, тому що ще не розлучена, хоча з чоловіком не живе вже 7 років.

Я абсолютно не звикла до життя напоказ. І все ще вчуся якось з цим жити. З тих пір як я зустріла Сергія, моя ж...

Опубліковано Anastasia Topolskaia 6 вересня 2016 р.

До речі, Олексій Шевчук також зауважив, що Лещенко володіє рахунком у російському "Сбербанку", звідки спочатку хотів перевести гроші. Сам же нардеп заявив, що з "Сбербанку" було здійснено лиш один платіж - на рахунок Пенсійного фонду.

Нагадаємо, що народний депутат від БПП Сергій Лещенко придбав квартиру на вулиці Івана Франка, 11 у Києві загальною площею 192 кв. м за 7 млн 550 тис. грн частково не за свої кошти.