ru ua

Латвієць Мік Алпс, воювавший за Україну в АТО, загинув в Англії

Латвієць Мік Алпс, воювавший за Україну в АТО, загинув в Англії Фото: Свічка (pixabay.com/kalhh)

Автомобіль латвійця згорів дотла

В Англії загинув латвієць, які воював за Україну в АТО в складі Української добровольчої Армії "Аратта". Про це повідомляється на сторінці УДА "Аратти" в соціальній мережі Facebook.

Поліція Гернсі, Великобританія повідомила про виявлений згорілий автомобіль у відокремленому місці біля Петі-Бот в Сент-Мартіні. Причини події встановлюються, так як автомобіль встиг вигоріти вщент ще до того, як на місце прибули пожежні команди.

За попередніми результатами слідства, останки, які виявили в згорілому автомобілі, належать Міку Алпсу, латвійцю, який протягом двох років воював за Україну в АТО. Мік Алпс був добровольцем у складі УДА "Аратта".

Смерть Міка Алпса підтвердив і комбат 8-го окремого батальйону УДА "Аратта" Андрій Червень.

"У нас втрати. Вбили мого бійця в Англії. В центрі Європи - в Гернсі, на Британських островах, сталося вбивство бійця 8-го окремого батальйону Української Добровольчої Армії Міка (Mick Alps). Мік – був добровольцем у складі батальйону протягом останніх двох років. Катували, вбили, прив'язали і спалили в машині, яку Мік віз для військових потреб батальйону. Він допомагав нам, воював з нами, днями я повинен був зустріти його на кордоні - Мік віз машину, броник, термобілизну. Вбивство на островах, де населення менше 70 тисяч, звідки важко швидко втекти, де всі знають один одного - це резонансна подія", - сказав Андрій Червень.

Латвієць Мік Алпс, воювавший за Україну в АТО, загинув в Англії

Фото: Мік Алпс (GUERNSEY POLICE)

Андрій Червень стверджує, що Міку Алпсу надходили погрози розправи.

"Йому погрожували росіяни, потім знайшли, вбили і спалили автомобіль. Сицилійська мафія - дитячий садок порівняно з тими методами, які використовує Кремль для реалізації своїх імперських цілей. Для них немає різниці де вбивати - чи на сході України або в центрі Європи", - додав Червень і висловив надію на те, що це вбивство не залишиться непоміченим.

"Сподіваємося що ця страшна смерть, це резонансне зухвале вбивство не залишиться непоміченим європейським співтовариством. Московія не зупиниться ні перед ким і ні перед чим у досягненні своїх імперських цілей. Друг Мік! Ти сміливий воїн, ніколи не приховував своїх поглядів, завжди і всюди говорив людям правду про події в Україні. Для нас - ти загинув на полі бою, поруч з усіма хлопцями, які поклали свої голови в цій страшній війні, твою мужність і наполегливість були і назавжди залишаться прикладом для нас і майбутніх поколінь. Схиляємо голови. Друже, ти - живий у наших серцях. Вічна Слава Герою!", - написав комбат.

Латвієць Мік Алпс, воювавший за Україну в АТО, загинув в АнгліїЛатвієць Мік Алпс, воювавший за Україну в АТО, загинув в Англії

Скріншот поста (facebook.com/aratta.uda)

Нагадаємо, у Житомирській області попрощалися з бійцем, останки якого знайшли в труні іншого солдата.