"Великий потенціал!":

Легендарний британський музикант захопився піснями групи з Тернопільщини

STYLERLIFE        17.07.2017 - 19:10
Фото: Ummagma (facebook.com/ummagma)
Фото: Ummagma (facebook.com/ummagma)

Учасник відомої групи Cocteau Twins зробив оригінальний ремікс на пісню українців

Відомий британський музикант, лідер популярної шотландської музичної групи Cocteau Twins Робін Гатрі захопився творчістю українсько-канадського дуету Ummagma.

Більш того, музикант вирішив зробити оригінальний ремікс на трек "Lama", який увійде в новий міні-альбом Ummagma "LCD".

Після того, як Гатрі почув композицію "Lama", учасник Cocteau Twins вирішив додати в неї власних гітарних партій і зробити пісню "ще більш атмосферною".

"У Шони (вокалістка Ummagma - Прим. ред.) чудовий тембр! Здорово знову працювати з жінкою-вокалістом. Ummagma володіє великим потенціалом, тому мені було вдвічі приємніше працювати з ними", - сказав Гатрі.

Зазначимо, що цю пісню високо оцінили також в британській пресі, зокрема, у провідному музичному журналі Clash Music.

"Lama" існує в альтернативному вимірі звукових текстур, які купають вас в ніжних хвилях, а потім відступають назад у звучний, сутінковий світ зникаючих парових треків звуку і вокалу... Це звук, який Гатрі і його колеги з Cocteau Twins створювали та вдосконалювали з 1980 років", - пише видання.

Крім того, журнал The Wire Magazine включив композицію в список "треків цього місяця, які ви повинні почути".

Нагадаємо, що Ummagma - це українсько-канадський дует Олександра Кретова з Кременця Тернопільської області і Шони Макларнон з Юкона. Після першої зустрічі в Москві, вони переїхали в Україну під час Помаранчевої революції і створили студію звукозапису в Кременці.

У 2013 році Ummagma виграла "Альтернативне Євробачення" на британській незалежній радіостанції Amazing Radio, представляючи Україну серед 23 країн.

До речі, в минулому році україно-канадський дует записав мрійливу пісню з легендарною британською електронною групою A. R. Kane.

Раніше Ummagma потрапила в рейтинг авторитетного американського журналу.

On Top