ru ua

"Лінь крутити свинячі хвости": Савченко жорстко "пройшлася" по українській армії

"Лінь крутити свинячі хвости": Савченко жорстко "пройшлася" по українській армії Фото: Надія Савченко (РБК-Україна)

Нардеп вважає, що військо не повинно бути контрактним

Українська армія не професійна. Про це заявила народний депутат України Надія Савченко, передає NewsOne.

"Армію потрібно готувати. Так, вона повинна бути професійною, тому що контрактна армія і професійна - це дві великі різниці. Вона не повинна бути мобілізованою або призовної, в нашій Україні можна без цього обійтися, в мирний час. Вона точно не повинна бути контрактною, коли хлопцям лінь крутити свинячі хвости на фермі і вони йдуть в армію, тому що там і цього робити не потрібно", - сказала нардеп.

Надія Савченко зазначила, що професійна армія відповідає тим грошам, які на неї витрачає держава і платники податків, а в Україні армія професійній не робилася.

Нагадаємо, що Савченко зробила скандальну заяву про Україну, "почала війну" на Донбасі.

Під час "лекції" Познаньськом університеті нардеп заявила, що "війну почала влада".

"В цілому була звичайна трансляція тез Кремля - нічого особливого, ми вже майже звикли. Але ось перед Польщею зганьбила. Це не рахуючи того, що небагато, але послабила позиції нашої держави в боротьбі інтересів Польщі та України. Відкликати її не вийде - немає механізмів. Під суд - загрожує організацією протестів її кураторами, грошей у них вистачить на досить масштабний хаос. Може, її просто госпіталізувати, а? На дієті заодно посидить, детоксикацію пройде", - резюмував політолог Олексій Голобуцький.