ua en ru

Лещенко не снилося: у Заліщук знайшли квартиру за 13 млн грн

Лещенко не снилося: у Заліщук знайшли квартиру за 13 млн грн Фото: Світлана Заліщук (facebook.com/svitlana.zalishchuk)

За словами журналіста, два роки тому нардеп купила собі дорогу квартиру в центрі Києва. Пізніше Заліщук прокоментувала резонансну заяву Філімоненко

Не встигли ще вщухнути пристрасті з квартирою нардепа Сергія Лещенка, як з'ясувалося, що у депутата Світлани Заліщук є квартира вартістю 13 мільйонів гривень, куплена два роки тому. Про це написав журналіст Всеволод Філімоненко на своїй Facebook-сторінці.

"Передова "Еврооптимістка", нардеп Світлана Заліщук назло всім казнокрадам, (ще два роки тому) обзавелася не менш "жирним" житлом, ніж у однопартійця по "Демальянсу" сера Лещенка. Квартира в серці столиці площею 158 кв. м (за адресою м. Київ, вулиця Софіївська, будинок 25, кв. 15), ймовірно обійшлася Світлані приблизно $ 500 тисяч (13 млн грн.) ( Відштовхуємося від чисто ринкової ціни)", - написав журналіст.

Спеченого ЛЕЩенко з'їли? Рибні дні тривають! Подаю ЗалиЩУКУ. Квартира в центрі Києва за 13 000 000 грн.!! Засмажили...

Опубліковано Vsevolod Filimonenko 14 вересня 2016 р.

Пізніше Світлана Заліщук на своїй Facebook-сторінці дала офіційний коментар щодо ситуації з житлом.

Насамперед нардеп заявила, що автор "джерела" інформації про дорогу квартиру Всеволод Філімоненко - "відомий хабарник, який на парламентських виборах в 2012 році, ставши активістом руху "Чесно" в Луганську, за три тисячі євро обіцяв припинити критикувати одного кандидата, і почати "мочити" його опонента ".

Заліщук наголосила, що цю квартиру вона зі своїм цивільним чоловіком купили в 2014 році. За словами нардепа, для такої покупки чоловік продав свою квартиру в Стокгольмі, оскільки вирішив переїхати жити в Україну.

"Зауважу, в той час я не була політиком чи державним службовцям. Його статки відображені в моїй декларації. За ціною житла - не відповідає дійсності", - написала депутат.

Друзі та шановні журналісти, цей мій офіційний коментар щодо ситуації з житлом. Спочатку про «джерело» інформації. П...

Опубліковано Svitlana Zalishchuk 14 вересня 2016 р.

Відзначимо, що раніше в ЗМІ ходили чутки про те, що цивільною дружиною Сергія Лещенка, була депутат від БПП Світлана Заліщук. Сам Лещенко в 2015 році в одному з інтерв'ю говорив, що їх відносини закінчилися більше двох років тому.

Як раніше повідомлялося, Лещенко вибачився перед Мирославою Гонгадзе і її дочками.