ua en ru

"Летить молоток": ветеран АТО розповів подробиці свого побиття в Києві

"Летить молоток": ветеран АТО розповів подробиці свого побиття в Києві Колаж РБК-Україна

На бійця напали п'ятеро людей

Боєць АТО, захисник ДАП Дмитро Іващенко (нікнейм "Вербич") розповів деталі скоєного на нього нападу в Києві. Про це він повідомив в інтерв'ю виданню "Громадське радіо".

2 травня на нього напали п'ять чоловік близько 7 вечора в Подільському районі столиці.

"Я відчув удар у спину і ще не зрозумів, що сталося. Коли розвернувся назад – отримав з газового балона дуже потужний струмінь в очі, майже відразу перестав бачити", - розповів боєць.

Потім він відчув, що його оточують і спробував втекти.

"Бачу, що не втечу, ноги не слухаються. Розвертаюся і починаю відбиватися. Ліве око трохи відкрився, починаю їм бачити: зліва двоє озброєних чоловіків, в одного ніж, в іншого, здається, молоток. Їх удари я збиваю рукою, після чого справа летить молоток і я отпрыгиваю", - сказав Іващенко.

Дмитро стверджує, що удар молотка чітко був направлений в голову, проте йому вдалося відстрибнути. Згодом хлопець відступив до арки, де отримав ще серію ударів. Він розповідає, що відбивався, після чого нападники вирішили втекти з місця.

"Я відступаю в арку, далі йде серія ударів, я відбиваюсь, вони бачать, що справа затягується, у них не виходить закінчити справу і тоді тікають", — каже Іващенко.

Боєць пригадує, що на місці бійки був ще дві дівчини, одна з яких знімала на відео процес.

За словами Дмитра, дівчата забрали його сумку, яку відірвало в процесі бійки. Потім хлопець помітив, що на спині у нього глибока рана.

Хлопець припустив, що напад може бути пов'язаний з його участю в АТО і патріотичними поглядами.

"Я був одягнений у футболку з Ісою Мунаевым і у військових шортах і панамі. Думаю, що на це відреагували", - розповів хлопець.

Дмитро Іващенко каже, що раніше у нього не було конфліктів і загроз. 2 травня бійцеві провели операцію. За прогнозами медиків, в лікарні він буде знаходитися близько тижня.

Раніше повідомлялося, що в Кременчуці побили 52-річного місцевого жителя, який є членом однієї з політичних партій.

У квітні Україна втратила 11 захисників