ru ua

"Лежачи на одному ліжку, один іншому дзвонить": стало відомо, як родичі покривали вбивствцю Ноздровскої

"Лежачи на одному ліжку, один іншому дзвонить": стало відомо, як родичі покривали вбивствцю Ноздровскої Фото: Юрій Россошанський (УНІАН)

Вбивство Ноздровської: родичів видав трафік мобільного зв'язку

Заступник голови Нацполиции В'ячеслав Аброськін на брифінгу розповів, що сім'я підозрюваного у вбивстві юриста Ірини Ноздровской Юрія Россошанському дала неправдиві свідчення про те, що всі члени родини були вдома і рано пішли спати.

За словами Аброськіна, родичів видав трафік мобільного зв'язку.

"Також ми побачили, що наш підозрюваний відсутня в той час, коли наша потерпіла з'являється у населеному пункті Демидов. Відсутній він більше 2 годин. І потім ми порівнюємо свідчення про те, що лягли спати. Лежачи на одному ліжку, один іншого набирає. Це дало нам поштовх до розуміння, що початкові дані були неправдиві", - говорить заступник голови Нацполиции.

За його словами, трафік розмов по телефону між Россошанскими наштовхнув правоохоронців на думку, що свідчення подружжя неправдиві.

"До 27 числа трафік розмов між членами сім'ї – до 5 з'єднань в день, а 27-го (в день підтвердження вступу вироку в законну силу) ми побачили стрибок як у батька, так і матері", - сказав В'ячеслав.

"Спочатку нас відволікало, що так, чоловік похилого віку, 1954 року народження, та як же так, він не міг. Але він фізично розвинена людина. Це особисто я вже в такому віці, зізнаюся, буду нікчемним, так як починається день з п'ятої ранку і триває до глибокої ночі. А цей громадянин, напевно, сильніше мене. Він визнав свою провину спочатку, коли вже був затриманий під тими доказами, які йому пред'явили. Я думаю, він не до кінця усвідомлював, що зробив. І вже в розмові з ним я зрозумів, що він ніколи не покається", – додав Аброськін.

Нагадаємо, що в селі Демидів Вишгородського району Київської області відбувся похорон Ірини Ноздровской, убитої в кінці 2017 року. З юристом попрощалися у вівторок, 9 січня.

На похоронах була присутня донька вбитої - Анастасія, та інші родичі. Біля будинку чергувала бригада "швидкої допомоги".