ru ua

У "ЛНР" пенсіонери готуються до бунту

У "ЛНР" пенсіонери готуються до бунту Фото: (twitter.com-lNR_Pravda)

Терористи закривають філії "пенсійного фонду ЛНР"

В окупованому бойовиками Луганську назріває бунт пенсіонерів. Про це повідомляє на своїй сторінці у Facebook координатор "Інформаційного опору" Дмитро Тимчук.

"В Боково-Хрустальний і Петрово-Красносілля, що перебувають під контролем ЛНР, зазначається масштабний сплеск невдоволення з боку громадян пенсійного віку. Ситуація викликана рішенням т. н. "Міністерства праці та соціальної політики ЛНР", у зв'язку зі скороченням штатної чисельності "пенсійного фонду ЛНР", припинити діяльність філій даної структури в цих населених пунктах", - написав Тимчук.

Тепер п'ять тисяч пенсіонерів буде обслуговувати так зване "пенсійне відділення" в Кришталевому.

"Обслуговувати пенсіонерів зазначених міст (близько 5000 чол.) тепер буде відділення в Кришталевому. Між тим, в "міністерстві праці та соціальної політики ЛНР" розглядають питання закриття філій "пенсійного фонду" та в ряді інших населених пунктів, що пов'язано зі зниженням рівня фінансування з РФ і вимушеним скороченням чисельності працівників соціальної сфери в ЛНР ", - йдеться в повідомленні.

У "ЛНР" пенсіонери готуються до бунту

Скріншот (facebook.com/dmitry.tymchuk)

Нагадаємо, що координатор групи "Інформаційне опір", керівник Центру військово-політичних досліджень, нардеп Дмитро Тимчук розповів про плани керівництва бойовиків і про можливість об'єднання самопроголошених республік" на Донбасі.