ua en ru

"Ламати, ламати. Зносити, зносити": кримські "ватники" у захваті від знесення будинків окупантами

"Ламати, ламати. Зносити, зносити": кримські "ватники" у захваті від знесення будинків окупантами Фото: "Ватники" (УНІАН)

У Севастополі "чиновники" руйнують приватну власність

У Криму окупанти зносять будинки, чому радіють місцеві "ватники". Про це повідомляє сайт "Кримський бандерівець".

"Севастопольські ватники в захваті від знесення будинків окупантами. Навіть тему створили під назвою "Починаються знесення приватних будинків. Бомжів стане більше", - сказано в повідомленні.

Наголошується, що в коментарях відразу ж почали з'являтися радісні коментарі з приводу цього.

"Прийшлі чиновники ведуть себе гірше, ніж фашисти. На знесення чужих будівель гроші є, а побудувати соціальне житло — ні, ремонт і переселення зі старого — теж немає. Беззаконня чиновників і судів просто вражає і набирає обертів!", "Ламати, ламати. Зносити, зносити. Здуріли! Мільйони на бульдозер — це завжди є. Давайте руїн додамо — все одно двірників немає, місто майже не прибирається. Місто з ожилими і понаїхавшими кіборгами-руйнівниками", "Навіть терористам будинку не зносять в нормальних країнах. Значить ми гірші за них". Відчули радість, оравших "Росіє! Путен!", - пишуть в коментарях.

До речі, кримчани заявили, що вони "живуть як бомжі".

Напередодні експерт по Криму з РФ Ігор Рябов заявив, що рівень безробіття на півострові становить близько 1%, пенсії вище, ніж на материковій Україні, так і в цілому рівень життя зростає. Самі ж люди стверджують, що їм доводиться не жити, а виживати в таких умовах.

"При Україні у мене пенсії вистачало і залишалося ще. Зараз я ледве дотягую. Силовики – так, хороші пенсії і зарплати отримують, а прості люди живуть як бомжі", - зазначив кримчанин.