ua en ru

"Урвався терпець": колишня дружина Путіна зізналася в таємних причини розлучення

"Урвався терпець": колишня дружина Путіна зізналася в таємних причини розлучення Фото: Володимир і Людмила Путини (rian.ru)

Автор книги стверджує, що піти від чоловіка Людмилу Путіну змусила глобальна брехня

Колишня дружина Володимира Путіна Людмила, нарешті зважилася розповісти про справжні причини їх розлучення. Поговорити з колишньою першою леді змогла журналістка Ольга Кучкіна в рамках написання книги про життя сім'ї Путіних під назвою "Ніч стюардеси", передає Радіо Свобода.

"У мене є відомості, що ініціатором розлучення була вона. У неї увірвався терпець бути з ним, коли він вже не з нею. Я дуже скупо про це кажу. Там лише три моменти, де йдеться про іншу жінку", – прокоментувала свій твір Кучкина.

За її відчуттями, по мірі того, як у Путіна ставало все більше влади, Людмила сильніше відчувала брехня, яка розповсюджується в державі та навколо неї особисто. Саме це, заявляє автор книги, стало однією з причин ініціювати розлучення.

За словами Кучкіної, Людмила Путіна брала близько до серця не лише жінок, які періодично з'являлися у ВВП, але і його позицію щодо підводного човна "Курськ", звільнення заручників у Беслані, та з інших важливих приводів життя Росії.

Нагадаємо, що після офіційного розлучення з Людмилою Путіної президент РФ заявив, що одружується більше не планує. Тим не менш, за неофіційними даними, його пов'язує цивільний шлюб з депутатом Державної Думи Аліною Кабаєвою.

А тим часом в мережі висміяли росіян з плакатами на підтримку Путіна.