ua en ru

У Луганську побили підлітка за прояв патріотизму до України

У Луганську побили підлітка за прояв патріотизму до України Фото: Український прапор (РБК-Україна)

Ноутбук у молодика вилучили як речовий доказ

В окупованому Луганську бойовики затримали підлітка, виявивши у нього український прапор. Хлопця звуть Сергій Ширяєв. Після того, як його побили - будинок обшукали, повідомляє "Обозреватель".

"16-річного хлопця побили та доправили на допит "МГБ ЛНР". Потім "мгбшники" провели обшук за місцем його проживання, в ході якого подивилися історію браузера і знайшли відвідування українських сайтів "екстремістського змісту", ноутбук вилучили як речовий доказ", - розповіла письменниця і блогер Олена Степова.

Письменниця припускає, що на хлопця могли зробити донос друзі або хтось із близьких.

"В Антрациті у 2014 році так козаки розстріляли молоду пару (16-річну дівчину та її 18-річного друга), на яких написала донос кинута ним дівчина. Їх визнали "наводчиками ВСУ" і розстріляли без суду", - повідомила Степова.

За її словами, при цьому в "ЛНР" відкрито говорять про "неприпустимість расизму, ксенофобії або українофобії", підкреслюючи, що вони цивілізована "республіка", усвідомлює, що частина їх "громадян" громадяни України за народженням, національності та паспортом.

"То є "екстремістські сайти і прапор", це на думку "мгб лнр", це як? Як, якщо в ОРДЛО активно пропагується програма "Возз'єднання народів Донбасу", де мило вітають на територіях ОРДЛО "жителів з дружньої злиденній, постраждалої України", - зазначила вона.

Степова стверджує, що паспорт України є у ватажка "ЛНР" Ігоря Теслярського і майже кожного співробітника "МГБ".

Читайте також українські патріоти вирішили зробити подарунок жителям окупованих територій і відправили величезний жовто-синій прапор в сторону Горлівки за допомогою повітряних куль.