ua en ru

У Луганську стриптизерка домоглася заборони найбільш ненависного фільму Поклонської

У Луганську стриптизерка домоглася заборони найбільш ненависного фільму Поклонської Фото: Наталія Поклонська (facebook-Наталія Поклонська)

Окупанти відмовилися показувати фільм "Матильда"

В окупованому Луганську заборонили показ відомого російського фільму "Матильда", проти якого в РФ виступає депутат Держдуми і екс-прокурор Криму Наталія Поклонська. Про це розповів відомий блогер та журналіст Денис Казанський на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

За його словами, на ситуацію вплинула колишня танцівниця нічного клубу, а тепер так звана "голова руху "Луганська гвардія" Анастасія Пятерікова.

"Луганська стриптизерка Пятерікова таки змогла добитися заборони російського фільму "Матильда" в Луганську. Про це вона записала переможний відеокоментар", - розповів Казанський.

За його даними, співробітник кінотеатру "Україна", який бойовики перейменували в "Русь", підтвердив, що кінотеатр відмовився показувати "Матильду". Варто відзначити, що спочатку фільм збиралися показати.

Відео: "Луганськ за Царя" (YouTube/ Луганська Гвардія)

"Цікаво, що навіть у самій Росії фільм не заборонили, незважаючи на вимоги і погрози Поклонської. Виходить, що в Луганську побудували навіть не російський, а ультрарускій мір, який по мірі безумства перевершує оригінал. Луганськ сьогодні - це Росія майбутнього, про яку мріють Поклонська, байкер Хірург, письменник Прилєпін і інші юродиві чорносотенці", - зазначив блогер.

"До речі, в Донецьку фільм поки ніхто не забороняв. Так що "ДНР" на тлі "ЛНР" тепер виглядає справжнім острівцем лібералізму і свободи", - зазначив він.

У Луганську стриптизерка домоглася заборони найбільш ненависного фільму Поклонської

Скріншот поста (facebook.com/den.kazansky)

До речі, росіяни створили скандальну "ікону" із Поклонської.