ua en ru

У Луцьку націоналісти зірвали показ фільму для ветеранів

У Луцьку націоналісти зірвали показ фільму для ветеранів Фото: Зрив показу фільму для ветеранів (Колаж РБК-Україна)

Націоналісти обізвали кінопоказ "ностальгічним шабашем"

У Луцьку зірвали показ фільму "Право на крила" для ветеранів армії і спецслужб. Про це повідомляє "Волинь 24".

Показ фільму "Право на крила" для ветеранів армії і спецслужб про долю радянських льотчиків був організований Громадським формуванням "Волинський щит" та Організацією волинських авіалюбителів "Овал".

На кіносеанс прийшло кілька десятків людей, в основному люди старшого віку, ветерани.

Під час перегляду в зал увірвалися представники ВО "Свобода" і "Правого сектору", серед них – народні депутати від ВО "Свобода" Микола Романюк та Микола Федик та інші активісти.

Вони зажадали зупинити кіносеанс і нагадали присутнім, що в Україні сьогодні – День пам'яті жертв голодомору.

За словами націоналістів, в такий день неприпустимо влаштовувати перегляд фільмів, присвячених радянським льотчикам.

В приміщенні почалася словесна суперечка, під час якої, ініціативу провести кінопоказ для ветеранів обізвали "ностальгічним шабашем".

Організатори пояснили, що день для заходу вони обрали випадково. Саме в цей день зал був вільним.

Голова "Волинського щита" Ігор Левчук викликав на місце події поліцію. Представники поліції приїхали, однак у суперечку не втручались.

Так як націоналісти дали зрозуміти, що продовжити захід вони не дадуть, організатори змушені були заявити, що кіносеанс переноситься на невизначений час.

"Чекаємо вас всіх на заходах пам'яті жертв Голодомору", - заявив наостанок всім присутнім свободівець Микола Федик.

Пізніше заступник керівника волинського осередку "Національного корпусу" Олександр Дмитрук опублікував на своїй сторінці в Facebook відео зриву кінопоказу і написав:

"Фільм невідомих людей про радянську авіацію у річницю голодомору. Левчук і шобла престарілих відставників-офіцерів зібралися щоб поплакатися на тему "Яка ж країна була". Національний корпус разом з Національним дружинами і побратимами зі "Свободи" і "Правого сектора" не дали їм поностальгувати. Сьогодні вони ностальгують, а завтра піднімають прапори "ДНР" та іншого лайна ", - написав Дмитрук.

Фільм невідомих людей про радянську авіацію в річницю Голодомору. Левчук і шобла пристаркуватих відставників-охвіцерів зібрались щоб поплакатись «Яка ж країна била». Національний корпус разом з Національними дружинами та побратимами із Свободи і Правого Сектору не дали їм поностальгувати. Сьогодні вони ностальгують, а завтра піднімають прапори ДНРів і іншого лайна. Дивіться хороші і правильні фільми.

Опубліковано Oleksandr Dmytruk 25 листопад 2017 р.

Відео: Зрив показу кінофільму для ветеранів (facebook.com/oleksandr.dmytruk)

Нагадаємо, у Києві повідомили про мінування клубу перед виступом гурту Hurts.