У луцькому СІЗО вбили 25-річного хлопця (відео)

У луцькому СІЗО вбили 25-річного хлопця (відео)
Фото: СІЗО (УНІАН)

Хлопець провів у слідчому ізоляторі неповні чотири доби

У луцькому СІЗО жорстоко вбили 25-річного Дмитра Листовничего, однак у прокуратурі кажуть, що хлопець помер, бо був хворий. Про це повідомляють "Волинські новини".

"Тіло було дуже страшно знівечене. Я відразу не змогла собі уявити. Я собі думала в дійсності, як вони говорили, що він упав. Я всім говорила так. А мені кажуть, що ти не бачиш, що він убитий, це ж знівечене тіло", - розповідає мати загиблого.

Молодий чоловік вкрав у магазині пляшку віскі і тому потрапив на півроку в слідчий ізолятор.

Незважаючи на визнання вини та щире розкаяння 25-річного Дмитра Листовничего посадили до в'язниці на півроку. 19-го числа він потрапив СІЗО, а 22-го констатували смерть прямо в ізоляторі.

Листовничий провів у слідчому ізоляторі неповні чотири доби і повернувся звідти в труні. При цьому у висновку, який видали на руки матері, кажуть, що Дмитро помер природною смертю.

Смерть констатували 22-го жовтня о 17:30 прямо в ізоляторі. А повідомили матері про трагедію вранці 23 жовтня. У виписці про смерть кажуть, що у хлопця була хвора печінка. Ось тільки не зрозуміло, як від хворої печінки може з'явитися дірка в голові і вибита ключиця. Зрештою, за заявою матері було порушено провадження з приводу умисного вбивства.

Однак у прокуратурі кажуть, що хлопець помер, бо був хворий. Прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, в рамках якого досліджують протиправного заподіяння смерті. Констатували відсутність тілесних ушкоджень, що спричинили смерть.

Відео: Смерть у луцькому СІЗО (youtube.com/ТРКАверс)

Нагадаємо, що в внаслідок вибухів гранат в суді у Нікополі Дніпропетровської області загинули дві людини. За даними поліції, в лікарні помер ще один постраждалий.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся