Львів обігнав Київ: з'явився рейтинг найкомфортніших міст України

STYLERLIFE        28.10.2016 - 19:48
Фото: Львів - найбільш комфортне місто (112.ua)
Фото: Львів - найбільш комфортне місто (112.ua)

Промислові центри, які три роки тому були у верхній половині підсумкової таблиці, пішли вниз

Український журнал "Фокус" оприлюднив рейтинг найкомфортніших міст нашої країни. Переможцем у списку став Львів, який відірвався від Києва майже на шість балів і отримав показник у 69,4.

До недоліків міста експерти віднесли дороге житло, невисокі зарплати, пробки і дефіцит парковок. Головні переваги Львова - низький рівень злочинності, розвинена інфраструктура і відсутність труднощів з пошуком роботи.

Київ з його дорогим житлом, високими цінами, пробками і високим рівнем злочинності зайняв друге місце. Серед плюсів столиці - високі зарплати і можливості знайти роботу, а також велика кількість міжміських повідомлень.

Замкнув першу трійку Хмельницький. У цьому місті, за словами експертів, приємні ціни на продукти і одяг і висока інвестиційна привабливість. Недоліками вважаються низькі зарплати, поганий стан доріг і забрудненість Південного Бугу.

Також у першу десятку потрапили Вінниця, Луцьк, Івано-Франківськ, Тернопіль, Ужгород, Харків та Рівне.

Фото: Рейтинг найкомфортніших міст України (tsn.ua)

"Останній раз подібний рейтинг ми робили в 2013 році. Порівняння підсумків "дореволюційного" і нового дослідження здивувало редакцію. Зберіг свою позицію лише Київ - він як і тоді опинився на почесному другому місці. А ось промислові центри, які три роки тому були у верхній половині підсумкової таблиці, пішли вниз. Їх місце зайняли міста західної частини країни, в яких немає великих заводів, але розвинений підприємницький дух", - йдеться в матеріалі журналу.

Під час складання рейтингу враховувалися економічний та екологічний фактори, безпеку проживання, розвиток інфраструктури і громадську думку.

До речі, в мережі опублікували рейтинг найбрудніших міст України.

On Top