ua en ru

На Львівщині мати побила доньку за поламану ручку і потрапила під суд

На Львівщині мати побила доньку за поламану ручку і потрапила під суд Фото: Кулькова ручка (pixabey)

Жінка отримала 240 годин громадських робіт

У Львівській області мати побила доньку за зламану кулькову ручку, повідомляє "Status quo".

Інцидент стався ще 4 травня. Слідство встановило, що перебуваючи в одній з кімнат свого дому, мати посварилася зі своєю малолітньою донькою з приводу того, що остання зламала кулькову ручку.

В результаті конфлікту жінка кілька разів вдарила дитину в обличчя і по тілу. Крім того, мати вдарила дівчинку головою об стіну, заподіявши їй струс головного мозку.

На суді жінка в повному обсязі визнала свою вину у вчиненні інкримінованого їй органом досудового слідства злочин. Їй призначили покарання за ч. ст 2. 125 КК України і засудили до 240 годин громадських робіт.

Нагадаємо, у Сумській області двоє чоловіків на очах у численних свідків залишили дворічного хлопчика в придорожньому кафе-магазині, а самі поїхали. Згодом з'ясувалося, що малюка кинув напризволяще рідний батько.

Повідомляється, що інцидент стався близько 8:00 ранку, коли до кафе-магазину під'їхав позашляховик, з якого вийшли двоє чоловіків з маленьким хлопчиком на руках. Дитя вони занесли всередину і залишили біля прилавка, сказали, що дуже поспішають, і поїхали. Продавцям від несподіванки відібрало мову, а коли жінки вибігли на вулиці, машини вже не було.

Також на Закарпатті скандал у місцевій школі: директора звинувачують в тому, що вона побила третьокласника з-за того, що разом з іншими дітьми той шумів на перерві. Дитина отримав серйозну травму, а також був заляканий погрозами, що він і його родина потрапить у в'язницю, якщо хтось дізнається про те, що трапилося.