ua en ru

На Львівщині незадоволені пасажири перекрили залізницю

На Львівщині незадоволені пасажири перекрили залізницю Акція протесту на вокзалі в Сколе (фото: Skole-Today)

Це вже не перший подібний інцидент на Львівщині

У Львівській області у місті Сколе незадоволені пасажири перекрили залізничні колії та заблокували рух електропоїзда "Мукачево-Львів". Активісти протестували проти малої кількості вагонів електропотяга, передає Skole-Today.

Справа в тому, що електропотяг складається з чотирьох вагонів і не може вмістити всіх бажаючих. У той же час самі залізничники не бажають збільшувати кількість вагонів, оскільки електричкою переважно користуються пільговики.

Дійшло до того, що пасажири, яким не вистачило місця, вийшли на шляхи, і вирішити конфліктну ситуацію допомогло оперативне формування електропоїзда "Лавчоне-Львів".

На Львівщині незадоволені пасажири перекрили залізницюСкрін: skole-today.com

Зазначимо, що це вже не перший подібний інцидент на Львівщині - аналогічний протест на шляхах влаштували жителі Скниліва у квітні 2018-го, а в серпні протестувати стали вже жителі самого облцентру, яким не вистачило місця в електропоїзді на Здолбунів.

Як повідомлялося раніше, у місті Фастів Київської області 12 жовтня були затримані причетні до розгрому у вагоні електрички Київ-Фастів, що стався 10 жовтня.

Нагадаємо, що 12 жовтня в Німеччині на залізничній лінії А3 між Франкфуртом-на-Майні і Кельном згорів скоростный поїзд ICE.

Дивіться також:

Відео: РБК-Україна