У Львівській області на колінах прощались з 21-річним солдатом, що загинув в АТО

STYLERLIFE        10.08.2017 - 12:47
Фото: Володимир Зейлик (facebook.com/pustomyty.gov.ua)
Фото: Володимир Зейлик (facebook.com/pustomyty.gov.ua)

Попрощатися із загиблим вийшли сотні людей

Жителі Львівської області на колінах зустрічали машину з тілом загиблого на Донбасі 21-річного бійця Володимира Зейлика. Про це повідомляє прес-служба  Пустомитівської РДА у Facebook. У рідних Пустомитах попрощатися із загиблим вийшли сотні людей.

alt Фото: Прощання із загиблим (varta1.com.ua)

"Біля обеліску загиблим у роки Другої Світової війни священнослужителі відправили панахиду, після чого труну з тілом було доставлено у рідні Володимиру Лісневичі (мікрорайон м.Пустомити), де 11 серпня і відбудеться поховання. Чин поховання розпочнеться об 11.00 год.", - повідомляють в Пустомитівській РДА.

7 серпня, під час виконання поставленого завдання, недалеко від Мар'їнки від кулі снайпера загинув Володимир Зейлик. Він був покликаний на військову службу за контрактом в жовтні 2014 року в військову частину міста Кам'янка-Бузька Львівської області. Служив в окремому батальйоні спеціального призначення "Донбас-Україна" на посаді водія.

Нагадаємо, що  у вівторок, 1 серпня, снайпер бойовиків застрелив 20-річного Ростислава Доброшинського. Він служив у 8-му батальйоні 10-ї бригади ЗСУ. Родом Ростислав з Кам'янця-Подільського Хмельницької області. Загиблого бійця привезли в рідне місто, де його на колінах зустрічали десятки людей.

Раніше снайпер бойовиків застрелив 19-річного Максима Ісаєнка, який загинув, перебуваючи на бойовому посту. Солдат служив у 92-й бригаді. 

Також у боях під Красногорівкою загинув 40-річний Олександр Сень

On Top