ua en ru

У Львівській області спалили табір ромів

У Львівській області спалили табір ромів Фото: if.dsns.gov.ua

Денисова звернулася до керівництва обласної поліції з проханням відреагувати на інцидент

У Львівській області в смт Рудне спалили табір, де жили роми. Майно людей знищено вогнем, але самі вони покинули територію, поінформували в офісі Уповноваженого Верховної Ради з прав людини Людмили Денисової, повідомляється на сайті омбудсмена.

За словами омбудсмена, останнім часом кількість інцидентів на ґрунті нетерпимості до ромському національної меншини збільшилася. Денисова звернулася до керівництва обласної поліції з проханням відреагувати на інцидент і гарантувати суспільну безпеку та порядок в смт Рудне.

"Такі прояви ксенофобії потребують особливої уваги з боку правоохоронних органів, зокрема, більш ретельного розслідування, а також прийняття заходів превентивного характеру щодо недопущення таких випадків у майбутньому", - заявили в офісі омбудсмена.

Як раніше писав Styler, в Києві представники ромської національності знайшли собі нове місце для табору після того, як на Лисій горі націоналісти з С14 спалили їх житла. Тепер вони влаштувалися на Дніпровській набережній біля заправки "Окко".

Хайп-таксі #19: ваше ставлення до спалення табору ромів (відео: РБК-Україна)