ua en ru

У Львівській області вчитель вдарив дитину з вадами слуху

У Львівській області вчитель вдарив дитину з вадами слуху Фото: Школа

У закладі для дітей з вадами слуху вчитель кинув учневі в голову мило

У смт Підкамінь Бродівського району Львівської області 62-річний вчителя історії знущався над п’ятнадцятирічним учнем, у якого проблеми зі слухом. Жертвою вчителя став Богдан Мотяшок, який є учнем Навчально-реабілітаційного центру з поглибленою професійною підготовкою. Про це повідомляє "Високий замок".

Зазначається, що Богдан залишився сиротою. Його батько служив в АТО, був контужений, живе на сході України. А матір хлопчика померла при пологах. Богдана виховує бабуся.

За даними видання Богдан попросив учителя розповісти про мило, яке у навчальному закладі роздали всім дітям. Хлопчик поклав його на стіл вчителя, через що той розлютився.

"Мило мало не дуже приємний запах… Учителя, який був напідпитку, це питання рознервувало. Він схопив дитину за шию і почав терти тим милом по обличчю. Учитель кричав: "Я тебе нагодую тим милом!". Хлопець вирвався і побіг до парти. Тоді знервований педагог запустив шматком мила дитині у голову… Богдан вибіг з класу. Побіг до туалету. Від болю та образи розплакався… Коли заспокоївся, повернувся у клас. Тоді вчитель історії силою поставив Богдана перед усіма дітьми на коліна і змусив просити у нього вибачення… Після цього, не дочекавшись закінчення уроку, вчитель пішов із класу", – повідомляється на сайті видання.

Однокласники Богдана стверджують, що знімали все на відео, однак вчитель попросив видалити записи, та пригрозив, що поскаржиться директору.

Заступник директора з навчальної роботи Марія Мартинюк розповіла, що вчитель історії має великий професійний стаж, а в інциденті може бути винен і сам Богдан.

"Раніше таких випадків із ним не траплялося. Богдан – хороший хлопчик, але часом дитина непрогнозована. Робить капості вчителям. Богдан дав вчителю понюхати мило, і вчитель його відсунув. А потім милом вдарив його. Вчитель не має права піднімати руку на дітей. Медсестра, коли її викликали, зафіксувала припухлість на тілі дитини", – розповіла вона.

Директор школи розповів, що після інциденту вчитель історії звільнився. Однак при цьому вчитель вважає, що діти й працівники закладу "зробили з мухи слона". Він також розповів, що в розгоранні конфлікту є вигода класного керівника Богдана, з якою в нього був конфлікт.

"Він мені тикнув під ніс два якихось смердючих мила. Я якраз записував журнал. Я відмахнувся рукою. Мила я не кидав… І не зі злості, а жартома сказав: "Бодю, відступися вже від мене. Ти так набрид". Зробили з мухи слона. Це все вигідно класному керівникові. Її вся школа боїться. Я її один не терпів, а говорив правду в очі. Вона цю справу роздмухує…" - розповів вчитель історії Володимир.

Сам Богдан розповів, що вчитель його скрутив і примушував з’їсти мило. Його слова підтвердила однокласниця Ангеліна. Мовою жестів вона розповіла, що інцидент бачили всі діти у класі.

"Вчитель був дуже п’яний. Голосно кричав", - додала Софія.

Обидві учениці відзначили, що він не раз приходив на урок напідпитку та міг вдарити хлопців по потилиці.

До речі, вчитель "потролив" четвертокласників, давши диктант з неіснуючими словами.