ua en ru

У Львівській області жителів обурили школярки, які влаштували п'яну вечірку на кладовищі

У Львівській області жителів обурили школярки, які влаштували п'яну вечірку на кладовищі Фото: Кладовищі (pixabay.com/ru/users/Aleviva-Medien)

Поліція не бачить в діях підлітків злочину

У Львівській області три школярки з Новояворівська влаштували вечірку на Хелловін з алкоголем на кладовищі. Про це повідомляє ТСН.

Підлітки опублікували в соцмережі фотографії з пляшками пива і сигаретами. На знімках дівчата позують на надгробках.

Поведінка школярок обурило майже все місто. Люди знайшли їхні сторінки в соцмережах і з'ясували, що це місцеві мешканки. Школяркам за 15 років, вони навчаються у 10-му класі, але в різних навчальних закладах.

Директори шкіл відзначають, що навчаються підлітки постредственно, багато прогулюють. Одна з дівчаток з початку року отримала вже 80 позначок про відсутність на заняттях.

"Дитина в школу не з'явився. Сьогодні в школу приходила мама, представник служби у справах дітей. Батьки вражені, вони цього не очікували. У дитини є задатки до навчання, але вона не відвідувала школу", - розповіла заступник директора з виховної роботи школи в Новояворівську Ірина Пінчук.

Відео: Школярки влаштували вечірку на кладовищі (tsn.ua)

Вчителі кажуть, що діти з хороших сімей і дивуються їхньому вчинку.

"Вона виховується в повноцінний сім'ї, є батько і мати. Мама зараз у Польщі, батько був сьогодні в школі, давав пояснення. В цей день він був у нічну зміну на роботі", - розповів директор загальноосвітньої школи № 3 Володимир Гірка.

У поліції кажуть, що ознак злочину в діях школярок немає.

"Немає ознак вандалізму. Могила не пошкоджена, не заплямована. Вбачається неналежне виконання батьками своїх обов'язків", - зазначила старший інспектор ювенальної превенції Новояворівського ВП ГУНП у Львівській області Оксана Давид.

Карати дівчаток не будуть, але з батьками проведуть профілактичну бесіду.

Нагадаємо, що у Запоріжжі з родичів покійних вимагали по 19 тис. грн за місця на закритих кладовищах.