Російський журналіст висміяв у соцмережі факт заборони проїзду в Євросоюз для скандального "Хірурга"
Президента мотоклубу Олександру Залдостанову, відомому під псевдонімом "Хірург", заборонили в'їзд у країни ЄС, над цим фактом непогано пожартував російський журналіст і блогер Олександр Сотник на своїй сторінці в Facebook.
Сам улюбленець Путіна санкціями незадоволений.
"Шкодую, що мені неможливо буде поїхати в Європу з - за цих санкцій... Вже не знаю, як вони це зробили, офіційно або підкилимно. Те, що вони є, я знаю, найближчим часом я не зможу нікуди виїхати", - каже лідер "Нічних вовків".
Нагадаємо, Олександр Залдостанов (Хірург) відомий своєю пропутінської і антиукраїнською позицією. Він також дружить з президентом РФ Володимиром Путіним. 14 вересня в Луганську проходив “парад“ російської бойової техніки і проїзд колони російського байк-клубу “Нічні вовки“.
До речі, Кобзон заспівав в окупованому Донецьку.