ru ua

"Ллють воду на млин": росіянам на Олімпіаді придумали нову заборону

"Ллють воду на млин": росіянам на Олімпіаді придумали нову заборону Фото: Росіяни на Олімпіаді (facebook.com)

Заборону прийняли, щоб уникнути провокацій

Спортсменам з Росії заборонили подовгу перебувати в соціальних мережах на час проведення Олімпійських ігор, повідомляє ТАСС.

Атлетам забороняють соцмережі, щоб уникнути провокацій.

"У першу чергу хотів би сказати, що навколоспортивні розмови не приносять нічого доброго. Це не вносить об'єднання в команду, не несе нічого хорошого нашим спортсменам, які зараз потребують підтримки. Такі розмови ллють воду на млин наших суперників. Ми кажемо хлопцям, щоб вони проводили менше часу в соціальних мережах", - повідомив керівник делегації олімпійських атлетів з РФ Станіслав Поздняков.

До речі, в Пхенчхані на хокейному матчі олімпійського турніру російські вболівальники вивісили прапор з Йосипом Сталіним під час гри РФ проти Словенії.

Раніше російських вболівальників вигнали зі стадіону через прапора з Леніним. Так, в ході лижних змагань на трибунах у російських уболівальників співробітники стадіону спробували відібрати прапор із зображенням Володимира Леніна.

"Ось так руських затискають. Не дають нормально вболівати. Ці прапори не заборонені, ми читали правила і запитували у російських волонтерів", — розповів один з уболівальників.