ua en ru

Хлопчик, якого била молотком мати, знайшов нову родину

Хлопчик, якого била молотком мати, знайшов нову родину Фото: маленький Сашко, який постраждав від жорстокої матері, знайшов нову сім'ю (facebook.com/Людмила Волинець)

Дитину чекає відновлення після пережитого

Сьогодні в соцмережах радіють чергового маленькому чуду: дитини, чия сумна історія сколихнула Україну, усиновила нова сім'я.

Зараз хлопчик проходить лікування разом з батьками новообретенными. З етичних причин імена усиновителів не розголошуються, але анонімно вони подякували всім, хто співпереживав історії:

"Всіх дякуємо за співпереживання чужого болю, за турботу і участь у долі нашої дитини. У нього попереду тривалий шлях лікування і відновлення . Ми будемо вдячні всім за розуміння, що у випадку з нашим сином таємниця усиновлення в інтересах дитини єдино вірне рішення", - звернулися вони до сочуствующим через facebook Людмили Волинець.

Як стало відомо раніше, мати маленького Сашка з Чернігівської області тримала дитину в підвалі, била і не давала їжу. Один раз жінка вибила хлопчикові молотком зуби, просто запідозривши у крадіжці з холодильника. Розкрилася ситуація, коли жінку запросили на популярне ток-шоу, після якого вона опинилася у в'язниці.

Відео: мати-садист потрапила у в'язницю після участі у ток-шоу (youtube.com/Говорить Україна)

Олена Кравець показала відео з підрослим сином.