ua en ru

Хлопчику із Дніпропетровської області, якому перерізали горло, потрібна допомога

Хлопчику із Дніпропетровської області, якому перерізали горло, потрібна допомога Фото: 14-річний постраждалий

У мережі просять допомогти 14-річному хлопчикові, який перебуває в реанімації

У Дніпропетровській області двоє підлітків напали на 14-річного хлопчика. За інформацією Нацполіції, вони вдарили його цеглиною по голові, затягли в будинок, зв'язали кабелем, перерізали горло і встромили ніж у спину.

Радник мера Дніпропетровська Одарка Біла також повідомила про подію на своїй сторінці у соцмережі Facebook. Вона просить допомогти 14-річній дитині, оскільки хлопчик знаходиться у важкому стані.

"5 квітня у студентки аграрно-економічного університету Підгірної Юлії, економічного факультету, групи ВП-1-16, сталося велике горе. Її молодшому братові, якому 14 років, перерізали горло і встромили ніж у спину, пробили легке. Мені невідома причина, з якої напали на дитину, і знаю, що хлопчик знаходиться у важкому стані, йому вже зробили кілька операцій, перебуває в реанімації на Космічній. У нього тільки мати і сестра. Лікарі довго боролися за його життя і він живий, проте необхідна матеріальна допомога на ліки", - написала вона.

Лікарі вважають, що, можливо, хлопчик більше не зможе говорити.

Жінка закликала небайдужих людей допомогти сім'ї:

Номер телефону сестри потерпілого Юлії Підгірної - 380993539024.

Номер карти - 5168757310266913.

У поліції повідомили, що мотивом нападу на підлітка став комп'ютер 14-річного школяра. Зловмисники подумали, що потерпілий помер, і забрали з дому монітор, системний блок, після чого покинули місце злочину. По дорозі вони викинули ніж біля покинутого будинку. Ледь живого, скрученого на підлозі хлопчика виявив сусід.

5.04, у студентки аграрно-економічного університету Підгорної Юлії, економічного факультету, групи ВП-1-16, сталося вели...

Опубліковано Odarka Belaya 6 квітня 2017 р.

До речі, з'явилися подробиці шокуючого побиття школярки в Чернігові.