ua en ru

Маленька фанатка Тіни Кароль померла від раку

Маленька фанатка Тіни Кароль померла від раку Фото: Тіна Кароль і Валерія Кокіш

11-річна Валерія з Житомирської області багато років боролася з онкологічним захворюванням

У суботу, 1 квітня, пішла з життя онкохвора 11-річна дівчинка Валерія Кокіш, за станом здоров'я якої стежила вся Україна. Трагічна звістка з'явилася на сторінці її мами в соціальній мережі Facebook. Про те, як розвивалася хвороба дівчинки розповіли в "Браузері".

"Я не вірю, що тебе немає з нами", - написала жінка.

Тато дівчинки в свою чергу опублікував зворушливу відеопідбірку фотографій під назвою "Пам'ять про нашу Лєрочці". Він також подякував усім небайдужим, хто допоміг родині у лікуванні.

Валерія була прихильницею Тіни Кароль, і раніше співачка здійснила її мрію, приїхавши до неї в гості. Тіна Кароль також відреагувала на трагічну новину співчуттями.

altФото: Тіна Кароль відвідувала маленьку пацієнтку дома

"Пішла з життя добрий ангел Лерочка Кокіш, яка билася в нерівному бою з важкою хворобою. Тіна Кароль сумує і молиться, висловлює співчуття всій родині Лери", - повідомила прес-служба співачки.

Сьогодні пішла з життя добрий ангел Лерочка Кокіш, яка билася в нерівному бою з важкою хворобою. Тіна Кароль сумує і молиться, висловлює співчуття всій родині Лери.

Опубліковано ТІНА КАРОЛЬ 1 квітня 2017 р.

Волонтери, знайомі батьків, а також стежили за долею дівчинки користувачі соцмережі дуже емоційно відреагували на смерть Лери.

altФото: Валерія Кокіш

"Я дуже сподівалася, що не прийдетеся повідомляти таку новину, думала, що Лера ще всіх здивує чудесним зціленням! Я в це вірила! Дуже прошу Вас про щиру молитву за упокій її душі і підтримки її нещасних батьків!" - прокоментувала голова правління Фонду "Разом до життя" Людмила Свобода.

"Останні півроку я дуже боялася, що настане ранок. Прокидаючись, я з завмиранням у серці відкривала Facebook, і коли не бачила новин, спокійно всдыхала. Я боялася, але вірила і молилася, щоб це ранок ніколи не прийшло. Мені здавалося, що за неї переживав весь світ! Мені здавалося, що за неї молилися в кожному куточку нашої землі, і це її врятує..." - написала Марія Гриньова.

Опубліковано Натал'єю Кокіш 1 квітня 2017 р.

Нагадаємо, Тіна Кароль здійснила заповітну мрію онкохворої дівчинки.