ua en ru

Маленькій дівчинці з Рівненської області терміново потрібна допомога

Маленькій дівчинці з Рівненської області терміново потрібна допомога Фото: Вікторія (ubb.org.ua)

11-річна українка, яка поборола рак, може втратити ногу

В Рівненській області 11-річній дівчинці терміново потрібна допомога. Маленька Вікторія Соловйова може залишитись без ноги. Про це повідомляється на сайті Української біржі благодійності.

"Вона мріє ходити з подружками на танці, бігати на спортивних змаганнях, їздити на велосипеді. Але не може: одна з її ніжок коротша за іншу більше ніж на 10 сантиметрів", - повідомляється на сайті.

Згідно опублікованій інформації, 11-річна Вікторія переборола онкологічне захворювання – остеосаркому. Більше року дитина провела у лікарні, де перенесла декілька операцій.

У нозі 11-річної дівчинки стоїть спеціальна пластина, яка замінює видалену кістку. Проте дитина росте, а вражена нога не росте та деформується. За даними лікарів, якщо вчасно не встановити ендопротез, який ростиме разом з дитиною, то через деякий час лікарі будуть змушені робити ампутацію.

"Вартість такого протезу становить понад мільйон гривень. Його виготовляють у Німеччині з урахуванням всіх індивідуальних особливостей пацієнта. Для родини Вікторії, як і для будь-якої української родини, така сума занадто велика. Мама не працює – доглядає за донькою. Тато – лісник, має бюджетну заробітну плату. До того ж лікування, яке триває з 2014 року, матеріально виснажило родину", - повідомляється на ubb.org.ua.

Наразі для маленької українки потрібно зібрати понад 280 тисяч гривень. Всього для Вікторії на сайті збирають майже півмільйона гривень.

До речі, у Києві пропала 13-річна дівчинка.