ua en ru

Маршрутник на колінах вибачався перед матір'ю загиблого бійця: з'явилося відео

Маршрутник на колінах вибачався перед матір'ю загиблого бійця: з'явилося відео Колаж РБК-Україна

Ветерани зібралися у Святошинському районі Києва на кінцевій зупинці маршруток

Вчора, 6 лютого, у Києві ветерани зібралися біля маршруток, щоб поговорити з одним із водіїв, який образив матір загиблого лейтенанта. Про це повідомляє "Цензор.НЕТ" на своїй сторінці в Facebook.

Інцидент стався в понеділок, 4 лютого, коли жінка сіла в маршрутку на станції метро "Житомирська" і показала водієві посвідчення члена сім'ї загиблого.

Але водій маршрутки вимагав, щоб мати загиблого спецназівця Володимира Кравчука оплатила проїзд. Після цього жінка все ж заплатила йому. Однак під час виходу з маршрутки водій образив її.

Ветеранів зібралося близько сотні людей. Водій маршрутки встав на коліна і вибачився перед жінкою. Крім того, перевізник також приніс свої вибачення і зазначив, що надалі таких ситуацій більше не повториться.

Лейтенант міліції Володимир Кравчук командував взводом спецпідрозділу "Барс". Він загинув 19 червня 2014 року під час визволення населених пунктів Лиманського району Донецької області.

Нагадаємо, що в місті Кременець Тернопільської області водій маршрутки вигнав матір воїна АТО через російську поп-музику.

Раніше повідомлялося, що водій маршрутки виставив на мороз двох сиріт, у яких не знайшлося грошей на проїзд.