ua en ru

Масова бійка фанатів "Шахтаря" і "Роми" в Харкові: учасник розповів про сутичку (відео)

Масова бійка фанатів "Шахтаря" і "Роми" в Харкові: учасник розповів про сутичку (відео) Кадр з відео (facebook.com/romanshupenko)

Представник фанатської групи повідомив деталі інциденту

У центрі Харкова в середу, 21 лютого, на площі Свободи перед початком матчу 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів сталася сутичка футбольних фанатів донецького "Шахтаря" та італійської команди "Рома". У мережі з'явилася розповідь одного з учасників бійки. Відповідний пост опублікований на сторінці "Troublemakers&Ultras Action" в соцмережі Facebook.

Нагадаємо, матч проходив на харківському стадіоні "Металіст".

"Невелика розповідь представника КСР (фанатська група Kharkiv City Patriots) про події перед матчем "Шахтар" - "Рома", - написали у спільноті.

"З самого ранку, ми і "Молоді Патріоти", розставили скаутів по місту. Протягом дня, вони маячили про невеликі групи (4-8 осіб). Зведення скаутів радували тим, що приїхало відносно багато гостей. Ближче до 18:00 надійшла інформація, що в готель в центрі заселилися 15 осіб", - розповів фанат.

"Ми висунулися на це місце, вирішивши попутно пройтися по центру. Зокрема, оглянути центральну площу, паби по дорозі до готелю і парк. Розсередилися невеликими групами, і пішли до точки збору. У парку зустріли склад СВК, які так само шукали гостей. Трохи пізніше, біля кафе, служив точкою збору, зустріли близько 20-ти "кротів", - повідомив він.

"З розмови стало зрозуміло, що готель, в який ми прямували – вже обклали "мусора". Але є інфа, що на Держпромі є склад 50 італійців", - зазначив він.

"Вирішили повернутися і перевірити. Відправили скаутів, які доповіли, що полтоса не видно, але є 15-20 чоловік у "Патріку", на палицях і всієї іншій красі. Підійшли до цього пабу, заслали наживку з 5-ти хлопців, які повинні були їх вивести з пабу, а за стіною стояв наш склад і кроти. Гості вийшли. Полетіли чарки, пляшки, келихи і (на диво) палиці. Відійшовши метрів на 10-15, ми набрали аргументів на свій залп і зарядили по італійцям", - пояснив він.

"Далі почалася гостра суєта, підтяглися НСФ, вже було багато людей і велика кількість "мусорів". Ми намагалися вивести опонентів на бійку в сторону, на що ті охоче погодилися. У результаті стався схлест, але незабаром підоспів посилення "АКАБ" (правоохоронців – ред.) і були остаточно взяті в оточення. Варіантів мутитися більше не було", - зазначив учасник зіткнень.

Масова бійка фанатів "Шахтаря" і "Роми" в Харкові: учасник розповів про сутичку (відео)

Скріншот поста (facebook.com/troublemakers.ua)

Відео: Фанати в Харкові (YouTube/Luna Luna)

"Зайшли випити кави в центрі Харкова, на подив там було дуже багато молодих людей, без напоїв. Потім хтось крикнув: "Он вони йдуть" і вся юрба вилетіла з кав'ярні і побігла ховатися за будиночки, які раніше стояли на площі. Ми вийшли подивитися що сталося, а тут таке. Як можна так зустрічати гостей? Я з Італії повернулася, там всі такі доброзичливі, ясна річ, що, швидше за все, не суперники двох команд. Але люди до вас з іншої країни летіли, команду підтримати, а ви таке влаштували! Соромно! Мені дуже соромно. Чому футбол не тільки спорт, але і бійки", - написала автор відео.

Нагадаємо, матч 1/8 фіналу Ліги чемпіонів між донецьким "Шахтарем" і італійською футбольною командою "Рома" розпочався 21 лютого на стадіоні "Металіст" в Харкові.

Раніше повідомлялося, що у центрі Харкова сталася бійка футбольних фанатів.