ru ua

Масове отруєння галюциногенами на конференції лікарів у Німеччині

Масове отруєння галюциногенами на конференції лікарів у Німеччині Рятувати докторів приїхало 150 медиків і поліцейських

Три десятки гомеопатів випадково вжили наркотик і перетворили науковий з'їзд в хаос

У конференц-центрі Хандело в Нижній Саксонії переполох: 29 лікарів - учасників конференції гомеопатів отруїлися наркотиками і впали в галюциногенний маячня. Про це повідомляє авторитетне німецьке видання Spiegel.

Жінки і чоловіки у віці від 24 до 56 років ходили по території конференц-центру зі скляним поглядом, кричали і билися в корчах. На допомогу постраждалим з'їхалися півтори сотні працівників швидкої допомоги і поліцейських.

Постраждалим лікарям провели аналіз крові і сечі. Був виявлений один і той же "винуватець" їх стану: галюциногенний наркотик 2C-E, ефект від якого близький LSD.

У поліції сумніваються, що лікарі прийняли наркотик навмисне. "Швидше за все, над ними хтось вирішив пожартувати", - йдеться в повідомленні. Ймовірна мета акції - дискредитація гомеопатії як серйозної лікувальної практики.

Асоціація медичних фахівців з Німеччини, яка об'єднує гомеопатів і натуропатов, вже розкритикувала колег. "На жаль, ця конференція завдала величезної шкоди репутації альтернативної медицини. Такі вчинки не відповідають духу природної терапії і нашими цінностями", - прокоментували інцидент в Асоціації, демонстративно відсторонившись від події.

До речі, скоро таке може бути і у нас.