ua en ru

Мати побитої до смерті дівчини розповіла про трагедію, що трапилася під Житомиром

Мати побитої до смерті дівчини розповіла про трагедію, що трапилася під Житомиром Колаж РБК-Україна

Підлітки знущалися над жертвою прямо на очах у батьків

Мати 17-річної Олени Жураховской, яку побили до смерті в місті Малин Житомирської області, дивилася, як над її дочкою вчиняють розправу. Про це сама Надія розповіла студії проекту "Один за всіх" на телеканалі "СТБ".

Мати дівчинки разом з чоловіком бачила, що відбувається, але ніхто з них не намагався зупинити кривдників дочки. Поліцію вони також не порахували потрібним викликати.

За словами жінки, до них додому прийшла компанія знайомих молодих людей. Вони почали вимагати, щоб Олена віддала гроші, які вона нібито мала.

Коли дівчина відмовилася виконувати вимогу, Олену витягли з хати у двір і почали бити. Після цього компанія підлітків повела свою жертву в бік вокзалу, а батьків змусили повернутися назад додому.

Нагадаємо, що у смерті побитої під Житомиром дівчата звинувачують її мати.

У Малинському міськраді зазначили, що три роки тому вони подавали звернення в прокуратуру з проханням позбавити Надію батьківських прав. Однак тоді 14-річну Олену залишили з мамою та вітчимом. Сусіди впевнені, якби дівчину тоді забрали в інтернат, вона була б жива.

Также стали відомі деталі побиття підлітками дівчата під Житомиром.

Вбивці Олени Жураховской кинули її помирати на вулиці, після того як побили. Її знайшли місцеві жителі і вже в агонії привезли в лікарню.

Група підлітків, яка била дівчину, перекладає провину на свою подругу Любов Оліфіренко. Кажуть, саме вона била Олену, а іншим погрожувала, щоб не втручалися і мовчали.