ua en ru

Мати, через яку згоріли живцем 4 дітей, вагітна ще однією дитиною

Мати, через яку згоріли живцем 4 дітей, вагітна ще однією дитиною Колаж РБК-Україна

Місцеві розповіли, що жінка зловживала алкоголем

Горе-мати, з-за якої згоріли живцем четверо дітей в Черкаській області, відпустили під домашній арешт. Про це повідомляє ТСН.

Жінка, 1989 року народження, закрила дітей у хаті, а сама пішла відпочивати до друзів. Коли повернулася з "гулянки", будинок горів.

"Як виносили, не можна було розібрати, що це таке взагалі. Це жах просто. Тут стояли мужики, вони не могли втримати сліз, розумієте. Не кажучи про жінок. Жінки тут вили", - розповідає сільський голова Олександр Герасименко.

Журналісти дізналися, що жінку, яка закрила на замок власних дітей, звуть Тетяна Трояновська. Їй 28 років. Сільський голова розповідає, що сім'я була неблагополучна. Батько був на заробітках, мати постійно пиячила.

"Вони вели кочовий спосіб життя. Тетяна народила тут, поїхала в Онуприевку, тому що ми постійно контролювали, тому що родина проблемна. А їй не хотілося, щоб її так пресували", - говорить Герасименко.

"Кращих ти собі подруг, кажу, знайшла – горілку. Сестри, не бачиш, ні грама. Я скільки не дзвонила, вона вічно поза зоною", - говорить Юлія Трояновська, сестра Тетяни.

Місцеві кажуть, що дітей вона часто залишала одних і малюки завжди були недоглянуті.

"Якщо б напередодні трагедії батько відвіз двох дівчаток, загиблих було б шестеро", - вважають в сільраді.

Селяни розповіли, що Тетяна і в школу приходила забирати дітей у п'яному вигляді.

"Будинок, в якому живцем згоріли діти, досі тліє. А закритий замок так і висить на обгорілих дверях. Жінка вагітна ще і сьомим. Мати, яку правоохоронці затримали, суд відпустив під домашній арешт. Максимум, що їй загрожує 5 років в'язниці", - повідомили в ЗМІ.

Відео: Суд над матір'ю (youtube.com/ТСН)

Нагадаємо, що в Черкаській області в результаті пожежі в будинку загинуло четверо дітей.

Також в мережі з'явився відеозапис з місця пожежі в одному з будинків села Драбівці Черкаської області, в результаті якого загинули четверо дітей.