ua en ru

Мати загиблого "кіборга" отримала єдине фото свого захисника-сина

Мати загиблого "кіборга" отримала єдине фото свого захисника-сина Фото: Донецький аеропорт (facebook.com/Игорь Іванов)

Фотографій воїна в сім'ї не залишилося

Мати Героя України Івана Зубкова, який загинув у бою за Донецький аеропорт у січні 2015 року, отримала зображення дорослого сина. Так склалося, що останні кадри з героєм зняли журналісти ТСН, повідомляється в сюжеті.

Заступник командира роти 90-го батальйону по кличці "Краб" захищав в аеропорту також і журналістів.

Він намагався вберегти гостей, які розповідають про війну, від чергових випадків порушення перемир'я з боку росіян та окупантів. Невисокий, енергійний – таким його можна бачити на архівних вже кадрах оборони аеропорту, а іноді можна почути тільки голос. Матері він не сказав, що воював в аеропорту, тільки вже виїжджаючи на ротацію, дав обіцянку на камеру в кузові старого обстріляного "Камазу": "Якщо треба буде, ми ще не раз повернемося сюди".

Відео: Зубков Іван загинув у бою за Донецький аеропорт (tsn.ua)

Військовий стримав обіцянку і повернувся в аеропорт менш, ніж через місяць, тому що не зміг залишити напризволяще своїх. Офіцера поховали під уламками після другого вибуху в новому терміналі 20 січня 2015 року.

Тіло довго не могли знайти, і лише на сотий день після загибелі рідні змогли поховати свого Ваню. Мама Антоніна три роки мало не щодня перечитувала SMS-повідомлення від сина: "Мама, у мене все добре, сьогодні дивись новини "1+1" о 19:30, цьом".

Саме кадр з цього сюжету залишився для матері захисника України, як спогад про Героя-сина.

Читайте також на Прикарпатті на колінах зустріли тіло загиблого в зоні АТО бійця (фото).