ua en ru

Мати Зайцевої несподівано продала квартиру: з'явилися нові деталі про сім'ю винуватиці ДТП у Харкові

Мати Зайцевої несподівано продала квартиру: з'явилися нові деталі про сім'ю винуватиці ДТП у Харкові Фото: Олена Зайцева (УНІАН)

Журналісти дізналися, чим займається мати головної винуватиці страшного ДТП

Мати головної винуватиці резонансного смертельного ДТП у Харкові Олени Зайцевої відразу після аварії продала квартиру в місті. Про це йдеться в сюжеті ТСН.

Журналісти повідомляють, що квартира, в якій жила підозрювана, на 200 квадратів, займає мало не половину першого поверху п'ятиповерхівки. Всі вікна - за крупними гратами. Вхід окремий.

"Виявляється, це житло Зайцевим вже не належить. Згідно з реєстром нерухомості, на другий день після аварії володарем став Станіслав Тишкевич. Таке ж прізвище носить бухгалтер на фірмі Зайцевих", - наголошується в сюжеті.

При цьому в заміський будинок Зайцевих на тисячу квадратів охоронець не пропускає. Місцеві кажуть, що вони викупили тут колишній піонерський табір.

Повідомляється також, що мати Зайцевої виплачує сім'ям постраждалих та загиблих компенсації, загальна сума яких становить 500 тисяч гривень, щоправда, робить це таємно і під чужим прізвищем.

"Паралельно слідчі зараз долучають до справи чеки від матері підозрюваної Зайцевої. Гроші жінка перераховує як Іванова для всіх постраждалих сімей. Розмір однієї компенсації - 50 тисяч гривень, а загальна сума становить півмільйона гривень", - підкреслюється в матеріалі.

За словами адвоката Зайцевої Юлії Козир, рахунки для переведення компенсацій мати підозрюваної шукає в інтернеті.

"Вона скаржиться, що першою перевели гроші для травмованої вагітної Жанни Власенко, але ніхто не оцінив. Власенко каже, що їй ніхто копійки не пропонував. Але на рахунку лікарні ми їй першій перерахували. Напевно, лікарня не повідомила", - підкреслила адвокат.

У той же час правозахисниця стверджує, що всі чеки додано до матеріалів справи, щоб люди могли скористатися грошима.

Також журналісти зазначили, що батьки одного з загиблих дізналися про переведення 50 тисяч гривень від слідчого, правда, як кажуть, навіть і не підозрювали, хто така Іванова.

"Вони досі вірили, що їм допомагають друзі сина. Гроші планували віддати на лікування травмованої невістки, відвідати яку їм дозволили вперше за місяць", - розповіла сім'я загиблого.

Нагадаємо, що мати вагітної Жанни Власенко, яка постраждала в жахливій аварії у Харкові на вулиці Сумській, вимагає для підсудної Олени Зайцевої довічного ув'язнення.

Жанні Власенко не дозволяють вставати, лікарі не поспішають з прогнозами з приводу її здоров'я. Родичі сподіваються, що Жанна скоро видужає. Сама потерпіла про аварію майже нічого не пам'ятає.

Мати дівчини розповіла, що під час перебування її в реанімації ніхто з родичів з підозрюваної Зайцевої не зв'язувався.

Нагадаємо, що ДТП в Харкові стався ввечері 18 жовтня на перехресті вулиці Сумської та провулку Мечникова. В результаті аварії загинули п'ятеро пішоходів, ще шість осіб отримали важкі травми. Ще одна дівчина померла через кілька днів у лікарні. Винуватицею цього ДТП стала 20-річна Олена Зайцева, прийомна дочка харківського бізнесмена Василя Зайцева, президента ТОВ "Група - Тайфун", який зараз є головою правління і генеральним директором ПРАТ "ВТП "Укренергочормет".