ua en ru

"Мати не знала, що син в АТО": на Донбасі від кулі снайпера загинув український військовий

"Мати не знала, що син в АТО": на Донбасі від кулі снайпера загинув український військовий Фото: Загинув український військовий (Колаж РБК-України)

Стали відомі трагічні подробиці

У зоні АТО, в районі Светлодарской дуги, на передовій загинув 28-річний український військовий. Трагедія сталася 23 грудня, до оголошення "новорічного перемир'я з бойовиками. Про це повідомляє ТСН.

Мама військовослужбовця не знала, що він знаходиться в зоні бойових дій.

"Наш військовий загинув сьогодні вдень на одній з позиції. Зафіксовано лише три точки, з яких вівся обстріл, але й цих трьох обстрілу вистачило, щоб втратити нашого бійця. Хлопцеві було всього 28 років. Найскладніше сказати про це матері, бо вона не знала, що він перебуває в зоні АТО", - говорить кореспондент.

Відео: У зоні АТО загинув український військовий (ТСН)

Наголошується, що зафіксовано кілька випадків відкриття вогню з боку бойовиків на трьох ділянках лінії розмежування поблизу Лебединського, Авдіївки і на Светлодарской дуги.

Прес-центр штабу АТО підтвердив загибель військового і уточнив, що герой став жертвою снайпера.

Нагадаємо, що у Сумській області поховали героя АТО. Боєць 25-ї повітряно-десантної бригади загинув у зоні АТО, поблизу Авдіївки, 21 грудня. У перший рік війни він вирушив на Схід добровольцем, пізніше підписав контракт в ЗСУ і став командиром відділення роти вогневої підтримки у парашутно-десантному батальйоні. Герой загинув, у нього залишилися мати і брат.