ua en ru

"Майданівцям": соліст групи "Мандри" і герой АТО випустили спільний кліп

"Майданівцям": соліст групи "Мандри" і герой АТО випустили спільний кліп Фото: Майдан Незалежності (112 Україна)

До Дня гідності і свободи музиканти випустили спільний сингл в рамках проекту #ПісніВійни

До третьої річниці початку революції Гідності та Дня гідності і свободи в рамках соціально-мистецького проекту #ПісніВійни ветеран Афганістану, воїн АТО Олександр Рожко і лідер групи "Мандри" Фома випустили спільну композицію "Майданівцям".

Автор пісні "Майданівцям" воїн Олександр Рожко присвячує її своїм побратимам - всім майданівцям, які почали боротьбу за Україну на Майдані в 2004-му, продовжили під час Революції Гідності, а зараз відстоюють незалежність України у боях в зоні АТО.

"Майданівцям": соліст групи "Мандри" і герой АТО випустили спільний кліп"Майданівцям": соліст групи "Мандри" і герой АТО випустили спільний кліп"Майданівцям": соліст групи "Мандри" і герой АТО випустили спільний кліп"Майданівцям": соліст групи "Мандри" і герой АТО випустили спільний кліп"Майданівцям": соліст групи "Мандри" і герой АТО випустили спільний кліп

Фото: Запис Месни (Маркіян Лисейко)

"Проект #ПісніВійни - це частина війни. Зараз програємо росіянам інформаційну війну. А завдяки цьому проекту збільшується наш шанс давати гідний інформаційний опір ворогові, а крім того, заповнюємо прогалини у моральному підготовці нашої армії. До того ж, якщо нація те відтворює в пісні - це вже історія", - розповів Рожко.

Нагадаємо, День гідності і свободи в мережі згадують початок Майдану.