ru ua

Медик спрогнозував дату повернення Тайсона Ф'юрі у великий бокс

Медик спрогнозував дату повернення Тайсона Ф'юрі у великий бокс Фото: Тайсон Ф'юрі не вважає себе винним (obozrevatel.com)

WBA не буде розглядати питання про позбавлення Ф'юрі титулу чемпіона світу

Психолог чемпіона світу з боксу в суперважкій вазі Тайсон Ф'юрі вважає, що його пацієнт буде в змозі повернутися в ринг в лютому-березні 2017 року. Про це в інтерв'ю Los Angeles Times заявив президент Всесвітньої боксерської асоціації (WBA) Гильберто Мендоса.

Він заявив також, що його організація не буде розглядати питання про позбавлення Тайсона Ф'юрі титулу чемпіона світу принаймні до оприлюднення його допінг-проб Ст.

Зазначимо, що боксер зізнався у вживанні наркотиків після того, як стало відомо, що в його першій допінг-пробі були виявлені сліди кокаїну.

Нагадуємо, що напередодні інша боксерська організація – WBO – відклала розгляд питання про позбавлення боксера Тайсона Ф'юрі титулу чемпіона світу як мінімум до початку конгресу 20 жовтня 2016 року. Однак у даному випадку підставою для позбавлення титулів є неодноразовий зрив боїв-реваншів з Володимиром Кличком. Приводом для скасування останнього бою була названа депресія британського боксера.