ua en ru

"Медова" декомунізація: в історичній місцевості Києва вразили новими назвами вулиць

"Медова" декомунізація: в історичній місцевості Києва вразили новими назвами вулиць Фото: Мед (pixabay.com/fancycrave1)

В мережі обговорюють перейменування вулиць

У Дарницькому районі Києва на історичній місцевості вирішили провести "медову" декомунізацію. У Бортничах запропонували для 18 вулиць назви, що походять від лісового бджільництва, яке колись було основним промислом місцевих жителів. Відповідне фото з новими назвами вулиць опублікував відомий журналіст Вахтанг Кіпіані а своїй сторінці в соцмережі Facebook.

"Бортничі вирішили вдарити по декомунізації топонімікою - медовізацією", - відзначив Кіпіані.

"Медова" декомунізація: в історичній місцевості Києва вразили новими назвами вулиць

Скріншот поста (facebook.com/vakhtang.kipiani)

"Може люди не знають, що окрім меду ще продукти є. Можна було ще провулок Ковбасний зробити. Та вулицю Сметанкову", – зазначив журналіст Денис Казанський.

"Це жарт?" - запитали користувачі мережі.

"Ні. Це офіційний документ з-під райдержадміністрації", - відповів Кіпіані.

"Почитайте те, що зверху маленькими буквами написано: назви походять від лісового бджільництва, яким колись займалися місцеві жителі. На мою думку, якщо громада вирішила такі назви зробити, - чому б і ні? Закон виконується, місто декомунізується, мешканці - радіють новим смачним назвам", - відзначила Олена Заскоченко.

"Солодка декомунізація, а ще ж мабуть цілюща!" – написали в коментарях.

"До речі, це непогана стратегія. Таку деякі знайомі політтехнологи пропонували на сході України, щоб зменшити опір місцевого населення декомунізації. Одна справа, коли все твоє життя Комсомольську вулицю перейменовують у вулицю іншого невідомого тобі дядька-тітки, а інша - коли в "безобідну" і милу Нектарну", - написала Галина Янченко.

"Це втеча від реальності. Як на мене, коли на сході закінчиться війна, варто називати вулиці іменами тих, хто загинув там..." – відзначив Богдан Пацкань.

Нові назви прокоментували чимало користувачів мережі:

"Дуже гарно, мудро і на віки. Не думаю, що мед оголосять колись шкідливим і почнуть витрачатися на демедикацію чи тому щось подібне".

"Вирішили зекономити на наступних перейменуваннях".

"А мені подобається. Затишно".

"Наче перелік вулиць з книжки про Незнайку".

"Читаєш назви вулиць, - аж слина покотилася".

"Так, Бортничі (нащадки пасічників) ж, все правильно!".

"Бджолярі оцінять".

"Медова" декомунізація: в історичній місцевості Києва вразили новими назвами вулиць"Медова" декомунізація: в історичній місцевості Києва вразили новими назвами вулиць"Медова" декомунізація: в історичній місцевості Києва вразили новими назвами вулиць"Медова" декомунізація: в історичній місцевості Києва вразили новими назвами вулиць"Медова" декомунізація: в історичній місцевості Києва вразили новими назвами вулиць"Медова" декомунізація: в історичній місцевості Києва вразили новими назвами вулиць"Медова" декомунізація: в історичній місцевості Києва вразили новими назвами вулиць"Медова" декомунізація: в історичній місцевості Києва вразили новими назвами вулиць"Медова" декомунізація: в історичній місцевості Києва вразили новими назвами вулиць

"Медова" декомунізація: в історичній місцевості Києва вразили новими назвами вулиць"Медова" декомунізація: в історичній місцевості Києва вразили новими назвами вулиць"Медова" декомунізація: в історичній місцевості Києва вразили новими назвами вулиць

"Медова" декомунізація: в історичній місцевості Києва вразили новими назвами вулиць

Скріншот коментарів (facebook.com/vakhtang.kipiani)

До речі, в мережі показали декомунізацію по-київські.