ru ua

Мексиканський гуцул: 25-річний іноземець допомагає відродити українські традиції у Карпатах

Мексиканський гуцул: 25-річний іноземець допомагає відродити українські традиції у Карпатах Колаж (РБК-Україна)

Хесус говорить українською мовою і з задоволенням готує гуцульські страви

В Карпатах з'явився незвичайний гість-волонтер з сонячної Каліфорнії. 25-річний мексиканець Хесус Сеговія приїхав сюди в якості волонтера, щоб вивчати українські традиції. Про це повідомляється в сюжеті "2+2". Цікаво, що за два роки хлопець вже вивчив українську мову і з задоволенням готує гуцульські страви.

Місцеві жителі полюбили чужинця, хоча, коли він приїхав поставилися до нього з обережністю.

Хесус приїхав не просто так, він допоміг школярам у місцевому навчальному закладі виграти два гранти.

"Я багато про Україну не знав. Знав, що є місто Київ, знав, що коли був радянський союз, і багато хто тут говорять по-російськи. Але тепер знаю, що це неправда", - сказав Хесус.

Нагадаємо, що ветеран АТО після контузії допомагає сиротам і безпритульним.

Відео: Хесус вивчає українські традиції (2+2)

У школі зараз з'явився центр учнівського самоврядування, з меблями, проектором, ноутбуком і навіть радиоузлом. Діти почали вивчати бджільництво, вівчарство. Для Хесуса Сеговії, бакалавра психології та біології, це перший волонтерський досвід. Зараз він має їхати додому, щоб продовжити навчання, і переконаний, що обов'язково пригостить батьків українськими стравами.

До Всесвітнього дня людей з синдромом Дауна, 21 березня, в Броварах презентували першу в Україні пекараню, де будуть проходити навчання і працювати "сонячні люди" (відео: STYLER.rbc.ua)