ru ua

На міжнародній виставці представили український переносний реактивний гранатомет

На міжнародній виставці представили український переносний реактивний гранатомет Фото: Переносний реактивний гранатомет (ukroboronprom.com.ua)

Нове зброя призначена для ураження легкоброньованої та неброньованої техніки

Укроборонпром представив переносний реактивний гранатомет вітчизняного виробництва на міжнародній виставці в Туреччині IDEF-2017. Про це повідомляється на сайті відомства.

Нове зброя призначена для ураження легкоброньованої та неброньованої техніки. Дальність стрільби переносного реактивного гранатомета становить від 70 м до 2 км, а дальність прямого пострілу досягає 600 м.

Повідомляється, що застосування нового оптико-електронного прицілу значно спрощує роботу стрілка, а також забезпечує високу точність влучення при максимальній дальності стрільби.

Крім того, Укроборонпром представив на міжнародній виставці передові розробки українського оборонно-промислового комплексу, в тому числі: натурний зразок безпілотного минибронетраспортеру "Фантом", бронетранспортери БТР-3Е1 і "Дозор-Б", БМ "Оплот", танкові двигуни і агрегати, ракетне та артилерійське озброєння, вогнепальну зброю та інше.

До речі, у мережі показали ефектну тренування українських розвідників.