ua en ru

Міф про "розп'ятому хлопчика" ожив на шкільному уроці в Росії

Міф про "розп'ятому хлопчика" ожив на шкільному уроці в Росії Фото: Фрагмент з інтерв'ю з батьками школярів

Викладач прочитав учням четвертого класу лекцію, яка довела їх до істерики

Викладач Іван Агулов часто виступає з патріотичними лекціями в російських школах. Так, в одній зі шкіл міста Кировград у Свердловській області він прочитав патріотичну лекцію про "тотальне стеження агентів ФСБ в Росії" і "звірства карателів у Слов'янську".

Як повідомляє "Радіо Свобода", лекція Івана Агулова була узгоджена з чиновниками Кировградского управління освіти. Батьки дітей також виступили "за", оскільки Агулов був відомий як педагог, який прославляє духовні цінності важливі, сокровенні речі.

Міф про "розп'ятому хлопчика" ожив на шкільному уроці в Росії

Фото: Програма патріотичної лекції Івана Агулова

З нагоди патріотичної лекції, у четвертокласників скасували один з уроків. Іван Агулов розповів дітям про небезпеку мобільних телефонів, планшетів та інших гаджетів, а також про тотальне стеження спецслужб за кожним громадянином країни. Однак, найбільш цікавою частиною лекції стало повторення і опис самого відомого новинного фейку про розп'ятого хлопчика в Слов'янську.

"Мама, ти знаєш, що у Слов'янську дитини на дуло танка прибили, а мати його гачком зачепили і так возили їх по всьому селищу?" - переказує слова свого 10-річного сина Ірина Половцева.

"Ми заходимо в гугл, щоб подивитися в інтернеті інформацію з навколишнього світу, а син каже мені: "Мамо, зараз за нами точно через веб-камеру стежать, тому що моєму другові навіть гугл надсилає СМС". Коли ввечері я підключила телефон, він загорівся, дитина каже: "Мам, за нами стежать", - розповідає Ірина Половцева.

Діти розповіли, що після лекції одній дівчинці на уроці стало погано, у неї почалася істерика. Деякі були так налякані, що досі не розповідають батькам про почуте.

За повідомленням "Радіо Свобода", за лекцію Івана Агулова батькам довелося заплатити 70 рублів за дитину. В Кіровградській адміністрації педагог представив програму уроку під назвою "Часто розмірковуючи про прекрасне, ми не знаємо, для чого живемо".

Нагадаємо, що російський телеканал "Зірка" сфабрикував черговий фейк про українських неонацистів, видавши старе фото зимових купань російських язичників за новину про українських військових