ru ua

$1млн в коробці з-під взуття: італійка намагалася вилетіти з Києва з чималою сумою

$1млн в коробці з-під взуття: італійка намагалася вилетіти з Києва з чималою сумою Фото: Мільйон (zn.ua)

У Києві італійка намагалася виїхати з мільйоном доларів у коробках з-під взуття

На митному контролі аеропорту затримали жінку. Вона намагалася вивезти з України через аеропорт у Жулянах мільйон доларів у коробках з-під взуття. Гроші помітили митники під час перевірки пасажирів рейсу до Мілану, передає ТСН.

Підозрілий вантаж у валізі знайшли завдяки рентген-обладнанню. Жінка представилася співробітницею державної місії та заявила, що перевозить дипломатичний вантаж – блокноти. З цієї причини спочатку вона навіть намагалася не надавати свої речі для огляду, мотивуючи це недоторканністю.

Однак дипломатичного паспорта у громадянки Італії не було. Тому митники все ж таки перевірили її валізи.

Працівники аеропорту зізнаються, що раніше з подібними порушеннями не стикалися і таких великих сум не бачили.

"Такий випадок тут вперше. І в "Борисполі", за моєю інформацією, такого теж не було. Грошей було приблизно 8-10 кілограмів. Вона сказала, що гроші не її, а як вони туди потрапили – не знає. Це вся її відповідь", - розповів керівник відділу митного оформлення Олексій Стояновський.

Митники склали адміністративний протокол за фактом порушення правил перевезення валюти. Жінку не затримали, оскільки не мають на це права.

Особистість італійки не розголошують. Через місяць суд прийме рішення щодо майбутньої долі грошей. Тим часом пані, яка їх перевозила, вирушила в Мілан.

До речі, у Києві пограбували квартиру на мільйон доларів.