ua en ru

"Мені неприємно про це говорити": мер Одеси "спихнув" всю нерухомість на маму

"Мені неприємно про це говорити": мер Одеси "спихнув" всю нерухомість на маму Фото: Геннадій Труханов (facebook.com/gennadiytruhanov)

Градоначальник заперечує наявність у нього російського паспорта

Мер Одеси Геннадій Труханов зганьбився на зустрічі з представниками ГО "Люстраційна комісія Одеської області". Мер на відео постає в досить непривабливому світлі. Він заявив, що на всю нерухомість, записану на його маму, вона заробила все життя, відкладаючи "по копійці".

Зустріч з "Люстраційною комісією" пройшла у Прокуратурі Одеської області. Раніше ЗМІ повідомили, що Труханів має діючий паспорт громадянина РФ.

"Поширення подібної інформації про наявність у мене російського паспорта - провокація. Не вірте чуткам, - сказав Труханов.

За словами мера він не одружений - розлучився ще в 1997 році. Те, що в його біографії, опублікованій перед виборами, фігурувала дружина, за словами Труханового помилка. Розведений мер живе з мамою. Пенсія у мами мера - 16 тисяч гривень в рік, передає "048.ua".

На запитання, звідки в мами мера за такої пенсії взялися квартири, будинки та земельні ділянки, зазначені в офіційній декларації, мер відмовився відповідати. за його словами, мама все життя працювала і накопичила.

Мер категорично відмовився пояснювати, як його мама-пенсіонерка примудрялася купувати будинки, квартири, ділянки, отримувати готівку і дорогі годинники, будучи вже пенсіонеркою, в період з 2003 по 2007 рік.

1 570 000 гривень готівкових грошей у мами Труханів прокоментував фразою "Значить є!".

Відео: Мер Одеси (YouTube/сайт Одеси)

Нагадаємо, стало відомо, чим володіє відомий волонтер Ліпіріді.