У Багатодітної сім'ї переселенців хочуть відібрати 22 тис. державної допомоги

У Багатодітної сім'ї переселенців хочуть відібрати 22 тис. державної допомоги
Фото: Переселенці (rv.gov.ua)

Люди купили покинутий будинок за 8 тисяч гривень

Від багатодітної сім'ї переселенців з Донбасу зажадали повернути 22 тисячі гривень отриманої державної допомоги. Подружжя з шістьма прийомними дітьми за безцінь придбали напіврозвалений будинок в Полтавській області. Коли соцслужби про це дізналися, то заявили: гроші сім'я отримувала незаконно. Про це повідомляється в сюжеті на телеканалі "Україна".

Відео: Родина переселенців (YouTube/Сьогодні)

У Устивицю родина переїхала із Сніжного в Донецькій області. Спочатку вони орендували житло, а потім за 8 тис. грн купили покинутий будинок. Переїхали люди у будинок через півроку після покупки, в цей час постійно отримували фінансову допомогу від держави. Тепер з них вимагають повернути назад всі ці гроші, через те, що за законом України, той, хто має своє житло, не має право на допомогу від держави.

"22 тисячі ми тепер винні. Що ж це виходить? Вони ж нам платили, щоб ми оплачували комунальні. Ми так і робили", - сказала мати сімейства.

Сім'я звернулася до суду, щоб довести, що всі ці шість місяців у будинку вони не жили.

Як раніше повідомлялося, мешканка звільненого селища подякувала воїнів АТО за допомогу.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся