ru ua

"Міг загинути страшною смертю": народний депутат України врятувала дитину

"Міг загинути страшною смертю": народний депутат України врятувала дитину Фото: Потопаючий човен (facebook.com/ptzgovorit)

Дитина кілька годин трималась за тіло загиблого батька

Народний депутат Ірина Суслова допомогла врятувати маленького хлопчика, що ледве не потонув, вирушивши з батьком на риболовлю. Історію про щасливий порятунок дитини розповіла його мама, Людмила Гребеннікова на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Жінка розповіла про страшну трагедію, яка сталася три роки тому у Чернігівській області. 9-річний Владик поїхав з батьком на риболовлю і ледь не загинув.

"Мій чоловік був завзятим рибалкою, з дитинства брав Владика з собою. Був. 30 червня 2015 чоловік з сином поїхали рибалити у Прохоров Хутір в Чернігівській області. Ми дзвонили один одному. Мої хлопці планували там ночувати. В 23:10 раптом зателефонував син, сказав, що замерз і проблема з човном. Чоловік сказав, що як раз ремонтує човен. Однак більше трубку ніхто не зняв, і зв'язок обірвався", — розповідає жінка.

Перелякана жінка почала телефонувати рятувальникам. Вони почали шукати зниклих. Виявилося, що маленький Владик не вміє плавати. Протягом кількох годин від рятувальників не було ніяких звісток. Людмила вже збожеволіла від страху. Від відчаю вона зателефонувала до народного депутата Ірини Суслової, з якої була знайома по роботі.

"Міг загинути страшною смертю": народний депутат України врятувала дитину

Фото: Врятована дитина (facebook.com/Людмила Гребеннікова)

"Людина, яка врятула мого сина — це Ірина Суслова. Ми колись перетиналися по роботі, були знайомі. Від страху і відчаю я зателефонувала їй вночі. Потім ми їхали в Чернігівську область. Плакали. Я не могла розмовляти. Іра весь час телефонувала — прикордонній службі, коли стало зрозуміло, що МНС потрібна допомога у пошуках... Господи, вона навіть намагалася знайти вертоліт!", — зазначила Гребеннікова.

Рятувальники знайшли дитину близько 4 години ранку. Весь цей час хлопчик провів у холодній воді, тримаючись за борт перевернутого човна. Батько Владика загинув і дитина, намагаючись втриматися на плаву, спиралася на його тіло, поки його не віднесло течією.

"Син провів п'ять темних нічних годин у холодному ставі, тримаючись за борт перевернутого човна. Деякий час опорою йому були плечі і голова померлого тата, під водою, але потім течією віднесло тіло. Тато загинув, ставши на час німою опорою для свого сина навіть в таку страшну хвилину", — написала жінка, зазначивши, що син постійно просив дістати тата з води і зробити йому штучне дихання.

Людмила Гребеннікова подякувала народному депутату за те, що та відгукнулася на заклик про допомогу і зробила все можливе, щоб врятувати дитину.

"Міг загинути страшною смертю": народний депутат України врятувала дитину"Міг загинути страшною смертю": народний депутат України врятувала дитину

Скріншот поста (facebook.com/Людмила Гребеннікова)

До речі, у Верховній Раді "засікли" нардепа-любителя соцмереж.

Рекомендуємо подивитись: Топ-10 розвінчаних міфів від Уляни Супрун

Відео: video.rbc.ua