"Можуть виживати в дуже складних умовах": авторитетний дипломат розповів про позитивні якості українців

"Можуть виживати в дуже складних умовах": авторитетний дипломат розповів про позитивні якості українців
Крістіан Бассон (фото: icc-ternopil.org)

Посол назвав якості, які йому подобаються в українцях

Національна риса українців - вони можуть виживати в будь-яких умовах. Про це сказав авторитетний дипломат, посол ПАР в Україні Крістіан Бассон в інтерв'ю виданню "КомментарииУА".

Відповідаючи на питання, чи відчуває він себе вже трохи українцем, Бассон зазначив, що працював дипломатом у дуже багатьох країнах, а "якщо ви працює в країні відносно довгий відрізок часу, звичайно, у вашому серці залишається частина цієї країни".

"Я пережив Революцію Гідності, вона пройшла буквально на моїх очах, тому що моя резиденція раніше перебувала буквально навпроти Майдану. Я Майдан бачив своїми очима", - сказав він.

За словами посла, в українцях йому подобатися те, що "вони дуже працьовиті, вони естетично розвинені, вони люблять хорошу музику, мистецтво, культуру; дуже багато вони віддають себе своїй сім'ї".

"І ще одна позитивна риса, це те, що вони можуть виживати в дуже складних умовах. І звичайно я завжди порівнюю українців з південноафриканцями. У нас є спільне, це те, що ви хочете визначити своє майбутнє, як і південноафриканці, самі. Ми хотіли визначити своє майбутнє самі, без втручання, виростити своє на своїй землі, так само і українці. Українці хочуть відновити гідність, своє власне, своєї країни і свого суспільства, так само і у нас в країні було", - підкреслив Бассон.

"Відверто скажу, я ще не зустрічав дипломата, який би залишав країну з якимись негативними почуттями", - резюмував він.

Раніше український дисидент розповів про важливість державної мови.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся