ua en ru

"Молися, вата": УПЦ МП офіційно визнала ікону терористів "ЛНР"

"Молися, вата": УПЦ МП офіційно визнала ікону терористів "ЛНР" Фото: Священнослужителі (facebook.com/uhrupenko)

Священний Синод благословив Луганську ікону Божої Матері для прославлення

Священний Синод Української православної церкви (УПЦ) Московського патріархату (МП) прийняв рішення про прославлення місцевошанованою Луганської ікони Божої Матері в лоні всієї православної церкви Московського патріархату. Про це повідомив на своїй Facebook-сторінці засновник проекту "Колаборанти, які бувають в Україні" Олександр Чернов.

"Молися, вата, по всій Неньці оркозаступниці Орловської! Поки Україна майже 4 роки аж ніяк не успішно "типу воює" (я не обмовився!) з РФ, у Києві 21 грудня сотоялся черговий повністю публічний сходняк керівництва найчисленнішої, якщо бути точним - провідної релігійної (і не тільки) конфесії в країні Українська Православна Церква Московського Патріархату", - написав він

"Молися, вата": УПЦ МП офіційно визнала ікону терористів "ЛНР"Скріншот (facebook.com/uhrupenko)

"Местночтима на території Лугансько-Алчевської єпархії з 1998 року ікона Божої Матері "Луганська" - переведена в розряд всецерковних шанованих ікон. З відповідними "Днями шанування" і т. п. З 2014 року ця ікона є однією з основним, "Божим охоронним лейблом" в боротьбі ОРЛОвців проти України і за "русский мир" на Луганщині", - повідомив він.

"Молися, вата": УПЦ МП офіційно визнала ікону терористів "ЛНР"

Скріншот (facebook.com/uhrupenko)

Чернов опублікував, підтверджуючі його слова скріншоти, в яких можна прочитати про цю новину.

"Молися, вата": УПЦ МП офіційно визнала ікону терористів "ЛНР""Молися, вата": УПЦ МП офіційно визнала ікону терористів "ЛНР""Молися, вата": УПЦ МП офіційно визнала ікону терористів "ЛНР""Молися, вата": УПЦ МП офіційно визнала ікону терористів "ЛНР"Скріншот (facebook.com/uhrupenko)

Нагадаємо, що священик розповів, як служив в АТО. Святий отець спочатку став волонтером, а потім постійним духовним наставником.