ua en ru

Біографія Мотороли: шлях від автомойщика до ватажка терористів

Біографія Мотороли: шлях від автомойщика до ватажка терористів Фото: Сепаратист Моторола (shurigin - LiveJournal)

Моторола працював гранитчиком і робив пам'ятники, а в Україну приїхав воювати за росіян. Що відомо про біографії Арсенія Павлова

Один з військових командирів самопроголошеної ДНР Моторола загинув 16 жовтня під час вибуху в ліфті свого будинку. Керівництво республіки звинувачує у його смерті українську ДРГ. Також поширюється інформація про участь спецгрупи ФСБ в ліквідації бойовика. Чим відомий Арсеній Павлов (Моторола), біографія, подробиці особистого життя терориста в матеріалі Styler.

Одіозний сепаратист Моторола: біографія до приїзду в Україну

Арсеній Сергійович Павлов (більш відомий як Моторола) народився в 1983 році в Ухті. Після смерті батьків, з 15 років виховувався бабусею. Згідно з власними розповідями Павлова, прізвисько Моторола він отримав під час проходження служби зв'язківцем у 77-ї гвардійської бригади морської піхоти Московсько-Чернігівського ордена Леніна. Брав участь у військових діях у Чечні і дослужився до звання заступника командира взводу.

На "громадянці" отримав професію рятувальника з атестацією. До початку військових дій на сході України Павлов працював мраморщиком-гранитчиком і робив пам'ятники. В мережі також є фотодокази того, що майбутній терорист мив машини в Ростові.

Біографія Мотороли: шлях від автомойщика до ватажка терористівБіографія Мотороли: шлях від автомойщика до ватажка терористів

Фото: Моторола працював мийником машин (golos-naroda.tv)

Біографія Мотороли - ополченця ДНР

Про свій приїзд в Україну та участі в бойових діях Моторола в одному з інтерв'ю сказав: "Як опинився? Сів на поїзд і приїхав. Не вникав. Росіяни тут, от і приїхав. Казав: як тільки полетіли коктейлі Молотова на Майдані у співробітників міліції, мені стало ясно — все, це війна. Після того як нацики заявили, що за кожного свого вбиватимуть десять росіян, — чекати, коли загроза стане реальністю, сенсу я не бачив".

Арсеній Павлов брав участь в окупації Слов'янськаФото: Арсеній Павлов брав участь в окупації Слов'янська (slon.ru)

"Популярність" до Павлову прийшла в 2014 році під час бойових дій під Слов'янському в Донецькій області. Саме він керував бойовими діями і викладав відео битв "ополченців" в мережу. Після Слов'янська Моторола, в якості командира протитанкового спецпідрозділу ДНР, також брав участь в боях за Донецький аеропорт, в операціях під Иловайском та Дебальцеве.

Владою самопроголошеної республіки був нагороджений Георгіївським хрестом "Новоросії" і удостоєний звання полковника збройних сил ДНР.

моторола на військовому параді в ДонецькуФото: Моторола на військовому параді в Донецьку (bigmir.net)

Взимку 2015 року Моторла був включений в санкційний список ЄС, йому був заборонений в'їзд в країни Євросоюзу.

Терорист відомий своєю жорстокістю і катуванням по відношенню до полонених українським військовим. Сам Павлов зізнався, що розстріляв 15 воїнів АТО, що знаходилися в заручниках у ДНР. За словами очевидців, Моторола "просто підходив і вбивав людей з пістолета".

Влітку 2016 року бойовик отримав осколкове поранення в око і проходив лікування на території РФ

Біографія Арсенія Павлова (Мотороли): особисте життя

У 2014 році Павлов одружився на Олені Коленкиной, 21-річній мешканці Слов'янська, активно підтримує сепаратистів. Їхній шлюб став першим офіційно зареєстрованим у ДНР. Навесні 2015 року у них народилася дочка, а в жовтні 2016 з'явився син.

Біографія Мотороли: шлях від автомойщика до ватажка терористівБіографія Мотороли: шлях від автомойщика до ватажка терористівБіографія Мотороли: шлях від автомойщика до ватажка терористів

Фото: Весілля бойовика (vk.com)

Останні два роки Арсеній Павлов з дружиною проживали в Донецьку, в квартирі по вул. Челюскінців. Тут же бойовик і загинув. Повертаючись додому 16 жовтня, Моторола був убитий в результаті вибуху в ліфті.