ua en ru

"Мій тато - герой": клуб "Шахтар" заборонив дітям ходити в футболках на підтримку бійців АТО

"Мій тато - герой": клуб "Шахтар" заборонив дітям ходити в футболках на підтримку бійців АТО Діти у футболках (football.ukrazom.org)

В українській Прем'єр-лізі розгорівся скандал

Перед футбольним матчем "Шахтар" - "Олімпік" діти учасників АТО повинні були вийти з гравцями на поле, щоб підтримати українських військових. Але за кілька годин до початку матчу - батьків попередили, що діти повинні виходити на поле у своїх повсякденних курточках. Про це повідомляє ТСН.

Менеджери клубу "Шахтар" заборонили дітям виходити в патріотичних футболках.

За ініціативи Федерації футболу учасників АТО діти українських вояків вже сім разів виводили на поле гравців команд Прем'єр-ліги. І кожен раз діти надягають однакові футболки з написом "Мій батько - герой України". Їх одягали і самі футболісти.

"Сама ця акція ні до чого не зобов'язує, але ми хотіли показати, що пам'ятаємо про Героїв, наших побратимів, яким ми зобов'язані", - сказав батько одного з дітей.

Відео: Дітям заборонили вийти в патріотичних футболках (tsn.ua)

Політик Єгор Фірсов відреагував на заборону і написав свою думку на сторінці в Facebook.

"Перед футбольним матчем "Шахтар" - "Олімпік" футболісти повинні були вийти у супроводі дітей учасників АТО. Це вже не перша така акція, коли діти в футболках "Мій тато - герой" відкривають матчі чемпіонату України. Але в цей раз, менеджери Шахтаря заборонили дітям одягнути футболки. Схоже, що менеджери Шахтаря, як певно і сам власник клубу Рінат Ахметов, не вважають учасників АТО героями. Виходить, що люди, які жертвують життями, в тому числі і для того щоб Шахтар і Ахметов змогли повернутися додому - не герої. Вони навіть не варті того, щоб їх діти супроводжували футболістів перед початком матчу. Напевно, адміністрація "Шахтаря" вважає подібну акцію соромною або ганебною для клубу. Хоча ультрас Шахтаря масово йшли в АТО і організовували охорону патріотичних мітингів в Донецьку, для керівництва клубу - це мало що значить", - написав він.

"Мій тато - герой": клуб "Шахтар" заборонив дітям ходити в футболках на підтримку бійців АТОСкріншот (facebook.com/egor.firsov)

Як раніше повідомлялося,