Що можна купити за 10 грн в Тернополі: блогер провів цікавий експеримент

Що можна купити за 10 грн в Тернополі: блогер провів цікавий експеримент
Фото: Гривні (РБК-Україна)

Чоловік з'ясував, наскільки велика втрата такої суми грошей

Тернополянин провів цікавий експеримент. Гуляючи по місту, він знайшов 10 гривень і вирішив з'ясувати, що ж можна купити на ці гроші. Про це написав блогер Марко Клевець на pro.te.ua.

"Вештався сьогодні вранці по Тернополю і знайшов 10 гривень. Так завжди буває - хтось втрачає, а хтось знаходить. І вирішив з'ясувати, чи багато цей хтось втратив і чи багато я здобув", - розповів він.

"Для початку можна двічі проїхатися в маршрутці чи тролейбусі. Тут є свої нюанси з усіма тими картками, але про них не будемо", - зазначив блогер.

За його словами, на цю суму можна випити 250 мл чаю, однак без молока.

"Якщо ж захочеться молока, то треба ще трохи походити, щоб знайти ще хоча б 2 гривні", - додав Марко.

Виявилося, що за 10 гривень можна купити газету, або, навіть, дві.

"З них, залежно від власника, можна дізнатися, нам живеться вже дуже добре чи  ще погано. У тому ж газетному кіоску можна купити кулькову ручку, надувну кульку або дешеву запальничку", - розповів житель Тернополя.

"А ось одна піцерія в центрі міста запевняє, що у них за такі гроші можна злегка перекусити. Дуже обережно. І в магазин з такою купюрою можна поки ще заходити. Тут тобі і вафлі "Артек". І, навіть, дві пачки. А можна і на якийсь шоколад замахнутися. Не думаю, що буде багато, але все-таки хоч трохи солодше в житті стане", - повідомив екперементатор.

Він запевнив, що багато чого за таку суму можна придбати в магазині.

Що можна купити за 10 грн в Тернополі: блогер провів цікавий експериментЩо можна купити за 10 грн в Тернополі: блогер провів цікавий експеримент
 

Фото: Ціни (pro.te.ua)

"І маленький йогурт, і маленький сочок, і маленький майонез. Думаю, тенденцію ви зрозуміли. Можна купити кілька яєць. Буханець хліба. Трохи більше 100 грамів цибулі. Гурмани можуть, навіть, дозволити собі баночку "Кільки". Ще – сірники", - зазначив Марко.

Він підкреслив, що його список "жодним чином не повний", і кожен може додати щось своє.

"Я от ще й в аптеку заглянув. На ціни подивився і валідол попросив. Він також поки в цю суму вкладається ..." – розповів блогер.

В кінці експерименту Марко упевнився, що на 10 гривень "ще можна щось купити", але не так вже й багато.

"Хоча про що це я? Тут вже і 100 гривень дрібницею здаються і з ними в магазині не дуже порозкошуєш", - зазначив мешканець Тернополя.

До речі, кияни обурюються з приводу подорожчання проїзду в маршрутках.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся